Gry

Transformers Online zapowiedziane

przeczytasz w 1 min.

Fani słynnych robotów nareszcie będą mogli toczyć boje w sieci.

 Warto przeczytać:
 

GTA i Red Dead Redemption nie będą serialami

Firmy Hasbro i Jagex Limited ogłosiły dziś, że już w przyszłym roku w Internecie zadebiutuje gra MMO oparta o markę Transformers. Specjaliści z Jagex, którzy do tej pory mogą poszczyć się kilkoma udanymi tytułami sieciowymi (m.in Runescape czy Planetarion) mają na bazie licencji transformersów stworzyć zupełnie nową grę, w którą - wedle ambitnej informacji prasowej - będą grały miliony graczy na całym świecie.

Na razie szczegóły dotyczące produkcji nie są znane, wiadomo tylko, że w nowym MMO ma być mnóstwo dynamicznej akcji, z której znane są starcia pomiędzy Autobotami i Decepticonami. Obie strony prawią sobie za to mnóstwo komplementów i szefowie Hasbro są przekonani, że pozostawiają swoją markę w dobrych rękach. Rzeczywiście, Jagex Limited zatrudnia w kilku studiach ponad 400 osób, więc ma spory potencjał do stworzenia sieciowego świata Transformers.

O postępach prac nad Transformers Online będziemy informować na bieżąco.

Źródło: bluesnews.com

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Terrorek
  0
  no to czekam ;) oby nie wyszło z tego jakies g()wno i byle by nie było abonamentu ;
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Juz widze te miliony...
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    PECETOWY Kotlet
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Chcialłbym zobaczyć to, tylko, że muszą wziąć pod uwagę, że m.in. w Polsce nie ma jeszcze HIPER SZYBKIEGO internetu, który na pewno będzie wymagany do takiej gry! Mam nadzieję, że graficznie będzie to wyglądało dobrze! Zadam jedno pytanie jak powstanie to MMO i czy rozgrywka będzie na poziomie naszych wymagań, a nie na poziomie masz dwie misje a na trzecim cztery np. kup kilogram śrubek albo zniszcz jednego autobota/decepticona !!!