• benchmark.pl
 • Gry
 • United Front Games zapowiada grę Triad Wars osadzoną w uniwersum Sleeping Dogs
Gry

United Front Games zapowiada grę Triad Wars osadzoną w uniwersum Sleeping Dogs

przeczytasz w 1 min.

Znów będzie zatem okazja do pobiegania po ulicach Hong Kongu, ale na jakiekolwiek szczegóły dotyczące fabuły jeszcze za wcześnie.

Triad Wars gra w świecie Sleeping Dogs

Są gry, które przed swoją premierą nie wywołują szczególnie dużych emocji, ale już po debiucie okazują się naprawdę interesującymi produkcjami. Do grona tego śmiało zaliczyć można Sleeping Dogs i jeśli dobrze się przy niej bawiliście to ucieszycie się zapewne z informacji ujawnionych właśnie przez producenta.

United Front Games zapowiedziało grę Triad Wars, która zgodnie z obietnicami ponownie zabierze graczy do świata znanego ze Sleeping Dogs. Znów będzie zatem okazja do pobiegania po ulicach Hong Kongu, ale na jakiekolwiek szczegóły dotyczące fabuły jeszcze za wcześnie.

"Słyszeliście coś o Triad Wars? Jesteśmy bardzo podekscytowani tym, że możemy już zdradzić, iż jest to kolejna gra bazująca na uniwersum Sleeping Dogs. To coś, co zawsze chcieliśmy zrobić i jesteśmy bardzo zadowoleni z ponownej współpracy z Square Enix."

Producent obiecuje, że na początku przyszłego roku o grze dowiemy się dużo więcej. Być może poznamy wtedy chociażby jej platformy docelowe, ponieważ nawet tego w tej chwili nie wiemy. Można spodziewać się, że wzorem poprzednika Triad Wars trafi zarówno na PC, jak i konsole.

Źródło: polygon

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  quasimodo
  2
  Pozostaje czekać na więcej info. Producent na razie tajemniczy :)
  • avatar
   Konto usunięte
   -1
   Błagam was, nie pisze się Hong Kong, tylko Hongkong. Tyle ludzi popełnia ten błąd...
   • avatar
    Ladros
    0
    Tytuł brzmi jak jakaś gra online, nawet jak strategia :D