• benchmark.pl
 • Gry
 • Tribes: Ascend - trailer inspirowany filmikiem z gry Dead Island
Gry

Tribes: Ascend - trailer inspirowany filmikiem z gry Dead Island

przeczytasz w 1 min.

Poznajcie Llama Island

Pamiętacie zwiastun Dead Island? Był na tyle dobry, że Techland wpadł w oko filmowcom na festiwalu w Cannes. I wbrew temu co można by było pomyśleć nie jest to taki mały sukces, o którym wiedzą tylko dumni ze "swoich" Polacy. Śmiało można zaryzykować stwierdzenie, że trailer przeniknął do gamingowej popkultury.

Najlepszym tego wyrazem jest filmowa zapowiedź Tribes: Ascend, którą możecie oglądać poniżej. Llama to określenie wykorzystywane w slangu Tribesowej społeczności na mniej wytrawnych graczy, znaczenia słowa Island... w tym wypadku wiele wyjaśniać nie trzeba. Popatrzcie sami i sprawdźcie czy są podobieństwa.

Tribes: Ascend to kolejna odsłona dość rozbudowanej (acz zawsze grającej raczej w drugiej lidze) serii sieciowych strzelanek utrzymanych w klimatach science-fiction. Jej premiera zaplanowana jest na 12 kwietnia 2012 roku. Co istotne - gra będzie dostępna za darmo, opłaty pobierane mają być jedynie na zasadzie mikropłatności za dodatkowe ulepszenia rozgrywki.

Najistotniejszy jest jednak fakt, że wcale nie musimy czekać aż do premiery. Otwarta beta Tribes: Ascend już funkcjonuje, możemy pobrać ją zupełnie za darmo, bez dodatkowych warunków, a postęp zostanie przeniesiony do pełnej wersji gry.
 

Więcej o firmie Techlandz i jej produkcjach :

Źródło: escapist

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Mi osobiście takie przeniesienie się nie podoba sama nasza gra miała taki swoiski klimat.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Tribes Ascend to ma być takim Quakiem 2012 roku :D


   mam betę ale jeszcze nie grałem ;S