Technologie i Firma

Uber dla Firm - jakie są korzyści?

przeczytasz w 1 min.

Jakie możliwości otwiera przed przedsiębiorstwami usługa Uber dla Firm? Dla jednych mogą być niewielkie, ale inni bez wątpienia je docenią.

Uber dla Firm to usługa, dzięki której przedsiębiorstwa mogą wykorzystać w biznesie potencjał tej usługi. Udostępniona została nowa wersja platformy, z której regularnie korzysta ponad 65 tysięcy organizacji na całym świecie.

Tym, na co pozwala platforma Uber dla Firm, jest tworzenie konta biznesowego. Dzięki niemu możliwe jest zarządzanie przejazdami służbowymi osób w przedsiębiorstwie (i nie tylko). Do podstawowych funkcji należą comiesięczne zbiorcze faktury oraz raporty przedstawiające strukturę podróży. Teraz dochodzą do tego kolejne korzyści.

Uber dla Firm interfejs

Właściciel konta biznesowego może teraz na przykład ustalać zasady korzystania z Ubera dla konkretnych pracowników i klientów (np. maks. kwota na przejazd, rodzaj samochodu itp.). Możliwe jest też zarządzanie finansami – między innymi przekazywanie 20 złotych dziennie na dojazdy poszczególnym pracownikom. Nic nie stoi też na przeszkodzie, by dać rekruterom narzędzia do zamawiania szybkich przejazdów dla kandydatów na stanowiska w firmie. 

„Nowe narzędzia umożliwiają menedżerom ustawienie zautomatyzowanych programów dotyczących konkretnych kierunków podróży, na przykład dojazdów do pracy, podróży służbowych, przejazdów na lotnisko czy dworzec kolejowy. Przykładowo, w sytuacji gdy pracownicy wychodzą z pracy o późnych godzinach, pracodawca może uprzyjemnić im powrót do domu poprzez ustawienie programu »wieczorne przejazdy«, który umożliwia refundację do ustalonej kwoty przejazdów wykonanych z pracy do domu po godz. 20:00” – dodaje Uber.

Uber dla Firm korzyści

Dopełnieniem całości jest odświeżony interfejs użytkownika, który teraz ma być bardziej przejrzysty, dzięki czemu poruszanie się po Panelu Administracyjnym będzie przyjemniejsze i łatwiejsze. Szczegóły na temat usługi znajdują się na stronie Uber dla Firm.

Źródło: Uber

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  leon-san
  0
  I jak mam wyłączyć na tym portalu AdBlocka, skoro walicie takie nieoznakowane teksty sponsorowane.
  • avatar
   darioz
   0
   Firmy nie potrzebują żadnych taksówek czy to legalnych jak nasi taksówkarze ani działających nielegalnie na rynku jak Uber!
   Firmy mają własne samochody i pracownikowi się je udostępnia jak ma gdzieś jechać załatwić jakąś sprawę!
   • avatar
    3ndriu
    0
    Nie wiem czy jest to tak użyteczne, uber nie ma wszędzie stałej bazy kierowców a firmom bardziej od kosztów powinno zależeć na pewności.