• benchmark.pl
 • Ciekawostki
 • Jeżdżący Uberem - jeśli robicie to w miarę często możecie załapać się na darmowy rok
Ciekawostki

Jeżdżący Uberem - jeśli robicie to w miarę często możecie załapać się na darmowy rok

przeczytasz w 1 min.

Darmowy rok przejazdów z Uber to inaczej jeden gigantyczny kupon zniżkowy, który można używać przez cały rok. Jego wartość to 14590 złotych. Będzie też trzecia i druga nagroda.

Czy Uber jest dobrym środkiem transportu, czy jest najtańszy? Można spodziewać się, że mieszkańcy miejscowości, w których dostępna jest ta alternatywa dla tradycyjnych taksówek, na pewno uznają Ubera za coś lepszego od zwykłej taksówki. Czy najtańszego, zawsze punktualnego i dobrze zorganizowanego? Tutaj opinie mogą być już mieszane.

Uber na różne sposoby próbuje przyciągnąć swoich klientów. Dziś promocje nie sa już tak atrakcyjne jak kilka lat temu, a prawdę mówiąc można być poirytowanym liczbą ogłoszeń kuponów na darmowy przejazd Uberem, które obowiązują przecież tylko za pierwszym razem. Poza tym darmowy przejazd ma ograniczoną wartość.

Konkurs dla użytkowników Ubera

Tym razem Uber chce wynagrodzić tych, którzy już z jego usług korzystają. Nie będzie to liczba oszałamiająca, nagrody są trzy, ale imponujące. Nawet druga i trzecia nagroda czyli voucher na przejazdy warte 910 i 550 złotych to coś co z chęcia przygarnąłby każdy użytkownik Ubera.

Zwycięzca będzie mógł pojeździć przez rok nie martwiąc się o wydatki póki nie przekroczy kwoty 14590 złotych. Tyle kosztowałaby nas podróż z centrum Warszawy na lotnisko Chopina powtórzona 400 - 500 krotnie w godzinach popołudniowych. To oczywiście tylko przykład, stawki w Uberze mogą być również mniej atrakcyjne mimo podobnej do pokonania trasy (wystarczy wyskoczyć na obwodnicę miasta by pozbyć się małej fortuny). Uber działa też nie tylko w Warszawie. W Polsce dostępny jest także w Krakowie, Trójmieście, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i Konurbacji Śląskiej.

I to do mieszkańców tych miast kierowana jest cała akcja. By wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się przed północą 13 października (czyli już po zakończeniu tegorocznego PGA) wpisując w zakładce "Płatności i promocje" kod AYF2018.

Tym samym rozpoczniemy udział w konkursie, a Uber będzie na mail skojarzony z kontem uberowym przesyłał kolejne wyzwania. Przydatna ma okazać się nie tylko chęć do pokonywania codziennych tras Uberem, a nie własnym samochodem lub w inny sposób, ale też pomysłowość.

Wyniki konkursu ogłoszone zostaną 1 listopada.

Źródło: Uber, inf. własna

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Rafs0n
  -1
  Jeśli miałbym wybierać to wolałbym już jechać samochodami na minuty niż taksówką czy uberem... Ja to się zastanawiam skąd oni mają mój numer dostałem od nich zniżki na przejazdy co automatycznie usuwałem bo tylko zaśmieca mi w sms'ach.
  • avatar
   dariosata
   -17
   Zawsze i wszedzie wybieram tylko i wylacznie uslugi Polskich taksowkarzy, bo wiem ze przejade tanio i w rodzinnej atmosferze!!!
   Na zagraniczne firmy przewozowe co wyprowadzaja zyski za granice leje cieplym moczem!!!
   • avatar
    Jess23
    0
    https://imgur.com/a/3mOblgZ

    Błąd w opisie, lekki ale jednak widoczny i nie wypada takich byczków sadzić w takiej redakcji ;)