Gry

Ubisoft prezentuje niemieckie jednostki z Rainbow Six Siege

przeczytasz w 1 min.

Producent po krótkiej przerwie ponownie przypomina o nowym Rainbow Six.

Rainbow Six Siege

Ubisoft tak mocno skupił się ostatnio na promowaniu Assassin’s Creed Syndicate, że nieco w cień poszło Rainbow Six Siege. Najwyraźniej uznano, że najwyższa pora przypomnieć graczom i o tym tytule.

Nie od dziś wiadomo, iż pojawi się tutaj 5 oddziałów antyterrorystycznych (SAS, SWAT, GIGN, GSG9 oraz SPETSNAZ). W składzie każdego z nich znajdzie się 4 Operatorów, którymi pokierują gracze. Widzieliśmy już możliwości jednostek brytyjskich czy amerykańskiego SWAT, a tym razem przyszła pora na niemieckie GSG9.

W składzie znajdą się tutaj następujący Operatorzy: I.Q., Blitz, Jäger oraz Bandit. Każdy będzie mógł pochwalić się naturalnie innymi cechami i gadżetami, które wykorzystywać będzie podczas strać. Wszystko przybliża opublikowany przez twórców zwiastun.

„Operatorzy GSG 9 polegają na własnej pomysłowości i umiejętnościach w obliczu zagrożenia. To oznaka prawdziwej odwagi.”


Premiera Rainbow Six Siege odbędzie się 1 grudnia. Platformy docelowe to PC oraz konsole PlayStation 4Xbox One.

Źródło: Ubisoft

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  1
  Ja czekam na bankructwo tej firmy.
  • avatar
   limera1n
   0
   nie wiem kto wymyślał te "bronie" ale gość powinien się zabrać za produkcje w stylu tych z "TV Puls" a nie za gry komputerowe.

   Liczyłem na godnego następce Rainbow, zagrałem w BETĘ i straciłem nadzieje