• benchmark.pl
 • Gry
 • Producentka Assassin’s Creed - Jade Raymond - opuszcza Ubisoft
Gry

Producentka Assassin’s Creed - Jade Raymond - opuszcza Ubisoft

przeczytasz w 1 min.

Dlaczego? Ponieważ udaje się na „poszukiwania nowych możliwości rozwoju”.

Jade Raymond

Jade Raymond to jedna z najbardziej rozpoznawalnych kobiet w branży elektronicznej rozrywki. Producentka ogłosiła dziś, że postanowiła opuścić swoje stanowisko w studiu Ubisoft Toronto. Dlaczego? Ponieważ udaje się na „poszukiwania nowych możliwości rozwoju”.

Jade Raymond była jednym z założycieli i dotychczas piastowała stanowisko dyrektora zarządzającego studia Ubisoft Toronto. Kanadyjka spędziła pod skrzydłami tego wydawcy dziesięć lat, pracując nad takimi ciepło przyjętymi produkcjami jak chociażby pierwszy Assassin’s Creed czy też Splinter Cell: Blacklist. Nadzorowała także prace nad Watch Dogs.

„Spędziłam w Ubisofcie 10 niezwykłych lat i jestem dumna z tego, że byłam częścią jednych z najlepszych ekip w branży, tworząc naprawdę niesamowite gry” – powiedziała Jade Raymond. – „To jedna z najtrudniejszych decyzji w mojej karierze, ale studio w Toronto jest silne i kroczy po dobrej ścieżce. Jestem pewna, że to dla mnie dobry czas, by realizować inne ambicje i znaleźć nowe możliwości. Chciałabym podziękować Ubisoftowi za współpracę i życzyć mu wszystkiego co najlepsze”.

Na stanowisku dyrektora zarządzającego w Ubisoft Toronto Jade Raymond zastąpi Alexandre Parizea, który również był jednym ze współzałożycieli tego oddziału.

Źródło: CVG, VG247

Komentarze

28
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  yendrek
  19
  Co by nie mówiła, jeśli odchodzi jeden z założycieli to znaczy, że coś źle się dzieje, a przynajmniej dzieje się coś, czego nie może strawić.
  • avatar
   gloryseeker
   7
   40-stka zbliża się nieubłaganie, chociaż i tak jak na swoje lata była w świetnej formie, czego nie można powiedzieć o sporej liczbie kobiet po granicznym 25 roku życia, w naszym kraju... cóż niektóre z pań zapominają, że jednak upływ lat oznacza, że należy przykładać więcej uwagi do sprawności nie tyleż umysłowej, co głównie fizycznej.
   • avatar
    Hedrox
    7
    Chciałbym aby moja żona mając 39 lat potrafiła tak świeżo wyglądać.
    • avatar
     Konto usunięte
     5
     Brałbym jak cygan zasiłek...
     • avatar
      hasati
      2
      Ta ma dość nacisków ze strony Sony i Microsoftu jak i góry Ubisoftu, i wmawiania jak mają działać gry, a że nic nie może poradzić to odchodzi. Bo dobrze wie że Ubishit się teraz cofa a nie idzie do przodu. A miłe słówka to dla tego że ludzi szanuje z którymi pracowała, i nie są niczemu winni. :)
      • avatar
       kot-kreskowy
       1
       A mi się wydaje całkiem normalne że na takich stanowiskach zmiany nie są niczym niezwykłym. Po prostu jeśli uważasz że potrzebujesz już zmiany to to robisz. Tacy ludzie mają duże możliwości, to po nich się ustawia kolejka pracodawców z kasą nigdy nie będzie problemu, można chociażby realizować swoje marzenia.
       • avatar
        Konto usunięte
        1
        Przechodzi do templariuszy...
        • avatar
         RafiXll
         0
         W końcu może ten szajs przestanie powstawać i będą dopracowywać gry... 1,2 no 4 części to ja rozumiem ale nie nasrać i uciec...
         • avatar
          prime27pl
          -1
          Piękna pani :)
          • avatar
           Marucins
           -2
           Znana taaaa :)
           Widać jak obchodzą mnie gry skoro pierwszy raz widzę ja w odniesieniu do gier.

           Grunt pali się pod nogami to szczury jako pierwsze opuszczają teren.
           W sumie kto temu się dziwi patrząc na mądrości jakimi karmi nas Ubi.
           • avatar
            cyferluu
            -3
            pasowała by do Ibisza.
            • avatar
             Kuciapa
             0
             Orałbym jak koń pole .....
             • avatar
              Kuciapa
              0
              ?