Smartfony

LG G7 ThinQ z pierwszym sukcesem w Korei, przedsprzedaż z TV 4K w Kanadzie - kiedy premiera w Polsce?

przeczytasz w 1 min.

Na rodzimym rynku producenta LG G7 ThinQ zaliczył lepszy debiutu niż poprzednik. Polska premiera smartfona odbędzie się w przyszłym tygodniu.

LG G7 ThinQ został zaprezentowany na początku tego miesiąca, ale kwestia jego dostępności w Polsce wciąż pozostaje zagadką. Na niektórych rynkach smartfon jest już jednak oferowany i warto o tym wspomnieć, bo dzieje się sporo.

Najnowsze informacje dotyczą rodzimego rynku producenta. Okazuje się, że LG G7 ThinQ spotkał się tam z ciepłym przyjęciem. Przez pierwsze 6 dni przedsprzedaży mieszkańcy Korei Południowej zakupili ponad 70 000 egzemplarzy. To wynik nieco lepszy od tego, jaki osiągnął poprzednik. LG G6, bo o nim mowa, w ciągu pierwszych 4 dni przedsprzedaży znalazł 40 000 nabywców. Dział mobilny LG nie ma się ostatnio najlepiej, każda poprawa notowań mocno producenta cieszy.

Nie dysponujemy danymi dotyczącymi zainteresowania przedsprzedażą w Kanadzie, ale można przypuszczać, że i tam wygląda to dobrze. Tamtejszy oddział producenta zdecydował się bowiem dołączyć do zamówień przedpremierowych telewizor 4K - 43-calowy model LG 43UK6300BUB.

LG G7 ThinQ

Co z naszym rynkiem? Polska premiera LG G7 ThinQ zaplanowana została na najbliższy czwartek. Nie ma pewności, że tego dnia rozpocznie się u nas przedsprzedaż, ale z pewnością poznamy cenę i ewentualne bonusy dla osób decydujących się na wcześniejsze zamówienia.

Biorąc pod uwagę światowe ceny, LG G7 ThinQ będzie najprawdopodobniej trochę droższy niż LG G6 (3 299 złotych na start). Ciekawy bonus może jednak wiele zdziałać. Kosztująca 3599 złotych Sony Xperia XZ2 w przedsprzedaży z PlayStation 4 Slim wzbudziła bardzo duże zainteresowanie.

Źródło: businessinsider, zdjęcia - lg

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dragonik
  1
  Wiem że ludzie się rzucają na "darmowe" dodatki ale wystarczy odpowiednio wycenić sprzęt.
  • avatar
   lysycoprobo
   -1
   i znów nie ma diody powiadomień ? haha ja lubię tą opcje nie rozumiem czemu w g6 jej nie ma i chyba w g7 też :/ i mam gdzieś always on
   • avatar
    GodOfWAR
    -4
    "Nie dysponujemy danymi dotyczącymi zainteresowania przedsprzedażą w Kandzie"

    Gdzie? Autor to w ogóle czyta ???

    Swoją drogą cena Xperii XZ2 po zakończeniu promocji z Playstation spadła o prawie 1 tysiąc złotych :)

    Taak, "darmowe" dodatki ;)
    • avatar
     Gatts-25
     0
     Wszystko fajnie nawet jeżeli cenę telewizora podwyższą ale nawet jeżeli będzie ona przesadzona to przez dodatkowe "zwroty kasy" typu Planet Plus , Visa "Czekaut" ,Master Card też ma swoje promocje oraz punkty z Payback jak wybiera się odpowiedni sklep można rzeczywiście na tym dobrze wyjść.