Technika wojskowa

Ukraińcy nie odpuszczają. Rosjanie tracą coraz więcej sprzętu

przeczytasz w 1 min.

Kolejny skutecznie przeprowadzony atak przez wojska Ukrainy na rosyjskie zapasy sprzętu. Taki sukces w ostatnim czasie, uwieczniony na nagraniu, został opublikowany w Internecie. Rosjanie tracą kolejne zapasy.

Rosyjskie wojska mają coraz mniej sprzętu

Jedno z ostatnich nagrań udostępnionych przez wojska Ukrainy pochodzi dokładnie od 59. Brygady Zmotoryzowanej wojsk lądowych. Do precyzyjnego ostrzału doszło dzięki współpracy obserwującego całą sytuację na lądzie drona oraz artylerii, która celnie eliminowała kolejne jednostki wroga.

Skuteczne ataki przeprowadzane na zapasy amunicji, paliw i pozostałych zapasów istotnych dla Rosjan odbywają się coraz częściej. Jak potwierdzają ostatnie nagrania - Ukraińcy nie odpuszczają nawet po zachodzie słońca.

Najnowsze nagranie przedstawia pola w okolicach obwodu charkowskiego, gdzie precyzyjnie trafiające pociski artyleryjskie zmusiły część konwoju do ucieczki w drzewa. Na nic jednak wszelkie starania Rosjan - zapasy zgromadzone w ciężarówkach w kilka chwil stały się kupą złomu.

Artyleria M777 Haubica holowana M777 - jeden z możliwych sprawców precyzyjnego ostrzału na rosyjskie zapasy

Tak precyzyjne ostrzały to wynik współpracy dronów i artylerii

To, czego zdecydowanie brakuje Rosji - Ukraińcy opanowali do perfekcji. Precyzja. Strzały z artylerii padają niemal dokładnie w założony cel dzięki zwiadowi prowadzonemu z powietrza z użyciem dronów.

Nie bez znaczenia pozostaje też fakt, że wojska Federacji Rosyjskiej najzwyczajniej w świecie nie mogą pochwalić się takim zapleczem technicznym, jak Ukraina. Wiele pojazdów i broni, jak donoszą żołnierze walczący na froncie są „rozkradzione” i niekompletne, podczas gdy Ukraińcy otrzymują stałą pomoc od swoich sojuszników.

Źródło: The Sun

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  10
  cieszymy się bardzo, ale wojnę należy jak najszybciej przenieść na tereny dużych zakładów przemysłowych w samej rosji.
  • avatar
   NiemenCrystal
   1
   Czy wiecie, że szkło kryształowe wykorzystywane jest też w znanej biżuterii firmy Swarovski? Założyciel firmy i twórca legendy marki, Daniel Swarovski, sam produkował szkło kryształowe do swojej biżuterii, a jego autorska receptura jest tajna do dziś. Macie okazję ozdobić swój dom/mieszkanie i wydobyć z niego jeszcze więcej piękna dzięki misom i wazonom ze szkła kryształowego! Podrzucam wam link do takich mis i wazonów, serdecznie polecam
   niemencrystal,com/kategoria-produktu/misy-i-wazony/ (Zamieńcie przecinek na kropkę)
   • avatar
    Witalis
    -1
    Rosja upokorzona użyje atomu :-(
    • avatar
     JanuśSzopen
     -5
     Nazywam się Jan Szopen. Jestem światowej sławy ekspertem od rynku kryptowalut!!!! Uczestniczę w licznych inprezach kryprowalutowyxhb od Los Andzeles, Nowy Jork, Tokio, Hong Kong czy Londyn!!!
     W zeszłym roku zarobiłem 25 milionów$ na handlu kryptowalutami i stałem się jednym z najbogatszych ludzi s Polsce!!!!
     Posiadam ogromna wille z 4 basenami!! Mam cztery luksusowe Tesle elektryczne!!!Jednym słowem żyje jak prawdziwy król!!!!
     Spotykam się z sama śmietanka towarzyska z całego świata !! Biznesmenami politykami, celebrytami. Mam znajomości w parlamencie Europejskim gdzie lobbuje przez co mam wpływ na politykę biznesowym w całej Unii!!! Ale to nie wszystko bo mam tez znajomosci w Białym Domu i spotykam się z amerykańskimi kongresmenami i politykami!!!!
     Światowe stacje jak CNN zapraszajom mnie na wywiady gdzie jako ekspert wypowiadam się na temat całego rynku finansowego i przewiduje przyszłość!!!
     W dodatku rucham piękne kobiety z całego świata!! murzynki, Azjatki, latynoskie, Indianki a nawet przeleciałem eskimoske !!!!!
     Wyobraź sobie ze Tybrze możesz fak żyć!!! Jak król!!! Wystarczy ze zainstalujesz aplikacje Crypto com inskorsystasz z mojego linku polecajacego a otrzymasz az 25$ w kryptowalucie Cro na pierwsze zakupy!!! Już po tygodnie te 25$ zamieni się w 250 tysięcy$!!!!
     Dołącz do nas ludzi sukcesu!!! Miej wpływ na światowy biznes i politykę!!! Ruchaj piękne kobiety z całego świata i wiele więcej!!! Koniecznie skorzystaj z tego kodu TERAZ!!!!
     jjey2xxs9c
     • avatar
      stalkerpl
      0
      kogo to obchodzi, rzygam tym info
      • avatar
       dolph
       0
       Tylko spytam... kto tu komu płaci żeby non stop spamować tymi postami o wojnie? Do 2022 nie było innych wojen na świecie żeby Benchmark miał o czym pisać??? wft???
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        Dzienna dawka syjonistycznej propagandy.