Gry

Ulepszona wersja Final Fantasy VII na Playstation 3?

przeczytasz w 1 min.

Jeden z serwisów internetowych (playstationlifestyle.net) opublikował wczoraj informacje, która podniosła zapewne ciśnienie niejednemu miłośnikowi serii Final Fantasy. Według redaktorów tejże strony Square Enix szykuje ulepszoną wersję swojego największego hitu - Final Fantasy VII, która trafić ma wyłącznie na konsole Playstation 3. Niestety na tą chwile nie jest jasne czy owa "nowa wersja" będzie jedynie prostym remake'iem czy też dodatkiem do oryginału czyli czymś w rodzaju wydanego ostatnio Crisis Core.

Nie znany też jest ewentualny nośnik tejże gry (płyta Blu-ray czy dystrybucja elektroniczna za pośrednictwem PSN), co mogłoby uchylić rąbka tajemnicy. Dodatkowo, przygotowywany jest ponoć osobny port oryginalnego Final Fantasy VII, który ma pojawić się w usłudze Playstation Network jeszcze w tym roku. Niestety, obie informacje nie zostały do tej pory potwierdzone przez koncern Square Enix i stąd też należy do nich podchodzić z dystansem.

Co prawda, wspomniany serwis playstationlifestyle.net utrzymuje, że oficjalna zapowiedź pojawienia się wyżej wymienionych produkcji wyłącznie na PS3 nastąpi albo podczas zbliżającej się imprezy Square Enix (2-3 sierpnia) albo w czasie tegorocznych Tokyo Game Show, to jednak w świetle ostatnich decyzji Square (FFXIII na Xboxa360) niczego nie można być pewnym.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!