Gry PlayStation 4

Until Dawn: Rush of Blood - nie dla ludzi o słabych nerwach

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
9 komentarzy Dyskutuj z nami

Obejrzyjcie nowy zapis rozgrywki z gry Until Dawn: Rush of Blood, która wykorzysta gogle PlayStation VR.

Co wy na to, by przenieść się do samego centrum horroru? Brzmi przerażająco, prawda? A coś takiego właśnie planuje zaserwować nam ekipa Supermassive Games za sprawą gry Until Dawn: Rush of Blood w rzeczywistości wirtualnej. Zobaczmy jak to wygląda.

Until Dawn: Rush of Blood to gra powstająca z myślą o goglach VR firmy Sony, a więc PlayStation VR. Po założeniu gadżetu na głowę, zostaniemy przeniesieni do nieprzyjaznego świata, który oprócz tego, że będzie nas straszył, sprawdzi również nasze umiejętności strzeleckie.

Rozgrywka w Until Dawn: Rush of Blood nie będzie zbyt skomplikowana. Nie oznacza to jednak, że frajda płynąca z zabawy będzie mniejsza – nie, na to się nie zanosi. Właściwie całość prezentuje się bardzo emocjonująco – przekonajcie się sami, oglądając nowy filmik z kanału PlayStation Access:

Gra Until Dawn: Rush of Blood zadebiutuje na rynku wraz z goglami PlayStation VR, a więc w połowie października. Czy warto czekać na to urządzenie? Tych, którzy wahają się nad odpowiedzią, odsyłamy do naszych pierwszych wrażeń

Warto też mieć świadomość, że Until Dawn: Rush of Blood nie jest jedyną ciekawą produkcją zmierzającą na gogle Sony. W kolejce jest już kilka intrygujących tytułów – kilka z nich znajdziecie w naszym wcześniejszym newsie – PlayStation VR: rzeczywistość wirtualna od Sony.

Źródło: PlayStation Access, PlayStation Blog

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Nalovp
  Takie gogle nie mają przyszłości,będzie to samo jak z 3D.
  Ja wolę tradycyjne granie na dużym monitorze,a do tego piwko i coś do podjadania ;)
  2
 • avatar
  hideo
  na WGW muszę w końcu obadać gry na ps vr i przekonać sie czy faktycznie to tak rewelacyjne przeżycie, może warto to będzie kupić mimo prawdopodobnie nienajniższej ceny
  1
 • avatar
  Konto usunięte
  Najbardziej co mnie przerażało w tej grze to pisk gracza..
  1
 • avatar
  decrypterie
  Jeśli chodzi o pierwsszą część gry to bomba , mam nadzieję że ta będzie tak dobra jak pierwsza !
  1
 • avatar
  decrypterie
  Skoro musiałem go oglądać w goglach żeby żona nie widziała no to chyba wiadomo jakie :)
  1