Magazyn Update

Update #11 - Tomb Raider, Call of Duty, świąteczne inspiracje

przeczytasz w 1 min.

W tym numerze znajdziecie przegląd najlepszych gier, które miały premierę w kończącym się już roku oraz rzut okiem na nowy interfejs konsoli Xbox One.

Update #11 - Tomb Raider, Call of Duty, świąteczne inspiracjeAle ten czas zasuwa… Niedawno widzieliśmy się z Wami na Poznań Game Arena, a już przyszła pora przygotować ostatni w tym roku numer Update. Jak tu pisać o świętach skoro na termometrach za oknem 10oC, a słońce bezlitośnie oświetla błyszczącą matrycę mojego laptopa? Mimo, że „Czarny piątek” i „Cybernetyczny poniedziałek” za nami, to w dalszym ciągu możemy upolować ciekawe okazje w sklepach z elektroniką. Wiele przecen na stałe zagościło w cennikach, dlatego przedświąteczny szał, to wbrew pozorom dobry moment na kupienie sobie nowej zabawki, czy wymianę podzespołów w komputerze. Warto jednak uzbroić się w cierpliwość i zachować zdrowy rozsądek, tak aby zostało jeszcze trochę grosza na zabawę sylwestrową. Z drugiej strony w tym roku wielu graczy będzie mogło spełnić proroctwo pewnego mędrca z Gliwic. Wszystko za sprawą premiery Rise of the Tomb Raider. Wprawdzie możliwość spędzenia sylwestra z dojrzałą już Larą Croft będą mieli wyłącznie posiadacze konsol od Microsoftu, to pojawiły się już zapowiedzi premiery na pozostałe platformy. Czy to spotkanie będzie udane? Przeczytajcie recenzję przygotowaną przez Jakuba, z której dowiecie się, czego należy oczekiwać od pięknej poszukiwaczki przygód.

 

pobierz magazyn Update PDF
Pobierz magazyn Update z Google Play
Pobierz magazyn Update z iTunes

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  MaxDamageDA
  13
  JA chciałbym troszkę wolnego czasu, żeby mieć kiedy grać :(
  • avatar
   mike278
   2
   Ja bym poprosił w ramach prezentu 2 miejsce w konkursie Wiedźmińskim. ;)
   • avatar
    DyndaS
    2
    Tomb Raider, to będę miał co robić w sylwestra.
    • avatar
     Konto usunięte
     2
     Podejrzewam, że gra ukarze się dużo wcześniej bo Twórcy wiele by stracili. Mało kto ma xboxa. Podejrzewam, że na ps4 wyjdzie już na poczatku roku.
     • avatar
      prime27pl
      0
      Mam takie jedno życzenie :D
      • avatar
       PurcuS00
       0
       Ja chciałbym xboxsa lecz na to nie ma żadnych szans.