• benchmark.pl
  • Gry
  • Uwielbiasz ryk silników? W Halo Infinite będzie czego posłuchać
Gry

Uwielbiasz ryk silników? W Halo Infinite będzie czego posłuchać

przeczytasz w 1 min.

O Halo Infinite nie mówi się wiele, ale fani serii mający do twórców duże zaufanie zachowują spokój. Ci natomiast zamierzają najwyraźniej zadbać należycie nie tylko o oprawę wizualną, ale i dźwiękową.

Twórcy Halo Infinite prezentują prace nad oprawą dźwiękową

Przedstawiciele 343 Industries po dłuższej przerwie opublikowali oficjalne materiały promujące grę. Nie są to fragmenty rozgrywki czy zwiastuny, ale nie umniejsza to ich atrakcyjności. Mowa bowiem o materiałach zza kulis, które przybliżają prace nad Halo Infinite.

Co w kontekście gry zmierzającej na nową generację nie dziwi, od pierwszych zapowiedzi padają zapewniania o najwyższej jakości oprawie graficznej. W tym przypadku skupiono się jednak nad warstwą dźwiękową, której przygotowania wymagają sporych wysiłków. Nie mogło być jednak inaczej, skoro w Halo Infinite znajdzie się duża liczba różnego rodzaju pojazdów oraz maszyn latających, a wszystkie mają brzmieć jak najlepiej i jak najbardziej wiarygodnie.

W Halo Infinite dobrze zabrzmi także broń

Przy pracach wykorzystywano chociażby na potężnego SUV-a, niestandardowego Buggy V6, helikoptery, odrzutowce, a nawet ciągniki. Ten widoczny tutaj pochodzi z, uwaga, 1918 roku.

Równie duże starania czynione są w przypadku arsenału, jaki do dyspozycji otrzymają gracze oraz odgłosów z pola bitwy. Na drugim z materiałów pokazano wycinek prac nad rejestrowaniem różnego rodzaju wystrzałów.

Premiera Halo Infinite odbędzie się pod koniec tego roku, na PC oraz konsolach Xbox tej i nowej generacji, gdzie będzie jednym z tytułów startowych.

Źródło: HALO

Warto zobaczyć również:

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Radmen
    0
    coś pięknego