Gry

VGA 2011: Batman: Arkham World - żart Jokera

przeczytasz w 1 min.

To podobno tylko żart

Trzeba przyznać, że twórcy gier o Batmanie mają bardzo ekspansywne ambicje, ale rozłożone w czasie. Batman, zaraz po tym jak wydostał się z Arkham Asylum trafił do Arkham City. I na tym - przynajmniej na razie - niestety koniec.

Podczas tegorocznej gali Video Game Awards niewiele było deklaracji nowych gier (chlubnym wyjątkiem od reguły można uznać Command & Conquer: Generals 2). Przez kilka dni dość żywiołowa była plotka na temat Batman: Arkham City, którą studio Rocksteady rzekomo miało zapowiedzieć w trakcie VGA 2011.

Batman: Arkham World

Kiedy Jokera nagrodzano w kategorii "postać roku", wyemitowano film, na którym bohater trzymał w swoich rękach scenariusz Batman: Arkham World. Fani byli wniebowzięci, a o projekcie rozpisywała się prasa. Niestety - twórcy przyznali, że to był jedynie żart z ich strony.

Batman: Arkham City to jedna z najlepszych gier 2011 roku. Tylko o włos przegrała walkę o miano "gry roku" z The Elder Scrolls V: Skyrim. Biorąc pod uwagę tak ciepłe przyjęcie wydaje się wysoce prawdopodobne, że twórcy wkrótce zaczną prace nad kontynuacją. I wcale nie jest powiedziane czy w przekornym żarcie Jokera nie kryje się ziarnko prawdy, bo przecież Arkham World to naprawdę fajna nazwa.


 

Więcej wieści z VGA 2011:

Źródło: vg247

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  1
  Joker coś słabo wygląda, chyba chory.
  • avatar
   mastah84
   -1
   Żeby nie było, że zachwycam się tylko grafą - Batman wprowadza wiele ciekawych i urozmaicających elementów do regularnej rozgrywki. Ale jak patrzę na grafę z Batmana i np. z Crysisa (wydany w 2007 roku!) to na rzygi mi się zbiera. Wali konsolą na kilometr... :)
   • avatar
    SoundsGreat
    -2
    A jak pisałem "Skyrim grą roku" to mi jakiś z Batmanem wyleciał :P
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Są gusta i guściki. Np: dla mnie Batman jest grą roku, zaś dla Ciebie Skyrim a dla jeszcze innego Battlefied 3. O gustach się nie dyskutuje.

     • avatar
      Konto usunięte
      0
      A co do żartu to wiadomo jak się skończyło. Też była podobna sytuacja z Arkham City i jak widać okazało się prawdą.
      • avatar
       NextGen1987
       0
       Arkham Asylum, Arkham City, Arkham World, dalej co? Arkham Kosmos?? ;-)
       Oby tylko nie zrobili z tej świetnej gry tasiemca takiego jak AC albo CoD...
       • avatar
        gloryseeker
        0
        Batman grą roku? muszę obczaić... Battlefield 3 grą roku? chyba maliną... tak dziadowskiego singla to już dawno nie było. multi to już inna sprawa, tylko crossfire potrzebny...