Gry

W Get Even muzyka odegra ważną rolę

przeczytasz w 1 min.

Polskie Get Even ma być niezwykle klimatyczne. Nie jest to możliwe do osiągnięcia bez odpowiednio dopasowanej muzyki.

Pod koniec maja na półkach sklepowych wyląduje kolejna ze świetnie zapowiadających się polskich gier – Get Even. Tytuł ten, oprócz ciekawych rozwiązań w samej mechanice rozgrywki, wyróżniać ma się też świetnym klimatem, którego osiągnięcie nie byłoby możliwe gdyby nie dobrze przemyślane lokalizacje, oprawa wizualna oraz… muzyka.

Oprawa dźwiękowa ma być kolejnym elementem, który wyróżni grę Get Even na tle innych tytułów. Muzykę do tego interaktywnego thrillera psychologicznego stworzył sam Olivier Derivière, który ma na swoim koncie również ścieżki do Remember Me, Assassin’s Creed IV: Freedom Cry oraz Of Orcs and Men. Łącząca elektronikę i muzykę symfoniczną oprawa jest – według zapowiedzi – „intensywna i pełnokrwista”.

Najciekawsze jest jednak to, że nagrana w 3D oprawa dźwiękowa będzie dostosowywać się do rozgrywki i reagować na poczynania gracza. – „Za sprawą odtwarzanych w czasie rzeczywistym próbek MIDI nagranych przez muzyków studyjnych w technice Ambisonics, środowisko gry zamienia się w orkiestrę czekającą na dyrygenta w osobie gracza, a jego otoczenie w potencjalne instrumenty” – mówi kompozytor.

Jeśli macie ochotę na więcej mięska z Get Even, zobaczcie zapis wideo początku gry. Tymczasem przypomnijmy, że premiera na PC, PlayStation 4Xbox One odbędzie się 26 maja. Już za kilka dni na naszej stronie będziecie mogli również zapoznać się z naszymi pierwszymi wrażeniami z rozgrywki.

Źródło: Bandai Namco, Cenega

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login