Telefony

W iPhone OS 4 będą wideorozmowy

przeczytasz w 1 min.

Specjaliści do oprogramowania nie mogli się powstrzymać od przebadania nowego systemu dla iPhone'a. Odnaleźli w nim kilka ciekawych funkcji, które pojawią się w tym telefonie.

Podczas przeglądu systemu znaleziono pliki odpowiedzialne bezpośrednio za rozmowy wideo, oraz dźwięki oznaczone jako dzwonek wideokonferencji. Znalezione dzwonki są takie same jak te, używane w programie iChat na komputerach Mac. Kolejną ciekawą funkcją jaką  znaleziono, to protokoły odpowiedzialne za szyfrowanie danych, oraz takie pojęcia jak moderator i pokoje. 

Mając do dyspozycji takie informację można pokusić się o stwierdzenie, że nowy iPhone będzie miał przednią kamerkę do rozmów wideo. Tym samym, z innego źródła, potwierdzają się wcześniejsze informacje na temat tego telefonu.

Przeglądanie zasobów systemu to dobry sposób na wyszukiwanie informacji na temat nowych urządzeń, z którymi będzie on kompatybilny. Ostatnio pisaliśmy też na temat tego, co znaleziono w zasobach iPada.

Źródło: 9to5mac.com

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  bchrubas
  0
  @Kolejną ciekawą funkcją jaką znaleziono, to protokoły odpowiedzialne za szyfrowanie danych, oraz takie pojęcia jak moderator i pokoje. Mając do dyspozycji takie informację można pokusić się o stwierdzenie, że nowy iPhone będzie miał przednią kamerkę do rozmów wideo

  Z tego to wynika jedynie że będzie sie można na czaty dostawać. Nie wiem skąd te podejrzenia o coś więcej :-/
  • avatar
   suntzu
   0
   eeeTam nic nie przebije newsa, że od dziś jest dostępna Operze mini:)

   Co ciekawe nasz AppStore przed US:)
   • avatar
    Baleryon
    0
    Proszę poprawić na "wideorozmowy".