Tablety

W oczekiwaniu na iPada 2 i iPhone 5

przeczytasz w 1 min.

Gratka dla miłośników Apple: w internecie natrafiliśmy na zdjęcia ramek wyświetlaczy iPada 2 i iPhone 5. Weryfikują one między innymi pogłoski, którę krążyły w eterze od jakiegoś czasu, o kamerze z przodu obudowy w nowym iPadzie.

Wszelkie informacje dotyczące drugiej generacji tabletu Apple zostaną oficjalnie potwierdzone 2 marca, kiedy firma formalnie zaprezentuje nowe urządzenie na konferencji w San Francisco. Do oficjalnej prezentacji zostało niewiele czasu, a niecierpliwi mogą pocieszać się faktem, że im dłuższe oczekiwanie, tym większa radość później. Dla nich prezentujemy zdjęcia elementów obudowy.

Na zdjęciu przedniej ramki iPada 2 widać otwór na kamerę, która jest jedną z wielu nowości, które zobaczymy w nowym tablecie firmy Apple. Co więcej, zdjęcie ujawnia jeszcze jedną ciekawostkę, wydaje się prawdopodobne, że iPad 2 będzie miał białą obudowę.

  

Na iPhone 5 przyjdzie nam poczekać nieco dłużej, ale już możemy spekulować do do zmian jakie zajdą w tym smartfonie. Przednia część obudowy niewiele różni się od tej, którą dysponował iPhone4. Na zdjęciu które pojawiło się na stronie dealera częściami Apple w Chinach widać, że część pulpitu która ma zostać odcięta wydaje się być dużo większa, lecz z cieńszymi skosami ze wszystkich stron. To potwierdza pogłoski twierdzące, że nowy iPhone będzie wyposażony w większy niż poprzednik wyświetlacz, a zarazem cieńsza ramkę wokół ekranu.

  


Źródło: reghardware

Polecamy artykuły:  
Dell Alienware M17x - marzenie gracza z CrossFireX
Razer Spectre, Marauder i Banshee - mysz, klawiatura i słuchawki z serii StarCraft II
VoD Onet, Ipla, tvscreen i spółka - przegląd 7 serwisów 

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Michur
    0
    pewnie do iphona dodali fizyczny przycisk aparatu, a w 6 generacji wprowadzą rewolucyjne niebieskie obudowy:)