Gry komputerowe

War Thunder ładniejsze i z nowymi maszynami

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
10 komentarzy Dyskutuj z nami

Firma Gaijin Entertainment udostępniło nową aktualizację - 1.53 „Nawałnica Ognia”.

War Thunder

Firmy WargamingGaijin Entertainment ostatnio bardzo się przykładają do rozwijania swoich wirtualnych czołgów. Nic w tym dziwnego, Armored Warfare jest już tuż za rogiem. Nie powinniśmy zresztą ich za to winić – w końcu sporo na tym zyskujemy. Najnowsza aktualizacja do War Thunder z pewnością może się spodobać obecnym graczom, jak i zachęcić nowych do spróbowania tego tytułu. Co nowego w wersji 1.53?

Udostępniona dziś aktualizacja 1.53 „Nawałnica Ognia” wprowadza do War Thunder między innymi szereg nowych maszyn. Wśród nich znajdziemy amerykański czołg średni M26 Pershing z systemem rakietowym T99, niemiecką wyrzutnię rakiet Panzerwerfer 42, doskonale opancerzony brytyjski czołg A43 Black Prince oraz radziecką Katiuszę BM-24-8. Do tego dochodzi jeszcze mnóstwo nowych samolotów produkcji amerykańskiej, niemieckiej, radzieckiej, brytyjskiej i japońskiej.

War Thunder mur

Są też dwie nowe scenerie dla sił naziemnych. Pierwsza z nich, zimowa, przeniesie akcję do stalingradzkiej fabryki traktorów, odwzorowanej na podstawie prawdziwych zdjęć historycznych. Druga – Forsowanie Renu – została z kolei zainspirowana Kolonią z wieżą katedry i labiryntem ulic, „który będzie stanowił wyzwanie dla miłośników walk miejskich” – jak zapowiada sam producent.

Wraz z aktualizacją 1.53 firma Gaijin Entertainment rozpoczęła również wdrażanie silnika Dagor Engine 4.0 (o którym więcej przeczytacie tutaj). Jego obecność zagwarantować ma znacznie ładniejszą oprawę wizualną z lepszym systemem oświetlenia, bardziej dopracowaną fizykę i usprawniony mechanizm zniszczeń (to zasługa integracji z technologią Nvidia GameWorks) oraz bardziej realistyczny wpływ kierunku i siły wiatru podczas rozgrywki (tu zadziała Nvidia WaveWorks).

Pełna lista zmian i nowości wprowadzonych z aktualizacją 1.53 „Nawałnica Ognia” dostępna jest na oficjalnej stronie gry War Thunder.

Źródło: War Thunder

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  mike278
  I z potężnymi problemami żeby pobrać. O problemach graczy z PS4 nie wspominając. Lubię , gram ale Gaijin zaczyna zadziwiać coraz bardziej.
  1
 • avatar
  Konto usunięte
  Z każdym kolejnym updatem WT, WoT robi się coraz bardziej malutką, śmieszną i głupiutką gierką o czołgach w porównaniu z WT.
 • avatar
  Konto usunięte
  Grafika to jedyna rzecz, która jest "lepsza". cała reszta jest coraz gorsza... przestałem w to grać zupełnie. co update to głupsze poprawki.
  -1
 • avatar
  darkowal
  WOWS jest lepsze.
  -2
 • avatar
  Konto usunięte
  Nie gralem juz z 3-4 miesiace a komputer dziewczyna da mi dopiero na urodziny 24.12 :(:(:(
  -3