• benchmark.pl
  • Gry
  • Warhammer 40 000: Shootas Blood & Teef – inwazja orków coraz bliżej
Gry

Warhammer 40 000: Shootas Blood & Teef – inwazja orków coraz bliżej

przeczytasz w 1 min.

W sieci pojawił się nowy, pełen wojennych okrzyków zwiastun Warhammer 40 000: Shootas Blood & Teef. Jeśli oglądanie to dla was za mało, twórcy udostępnili także wersję demo gry. Do kiedy będzie można ją testować?

Warhammer 40 000: Shootas Blood & Teef to ręcznie rysowana przygodówka 2D, pełna intensywnej akcji, całkiem zabawnymi dialogami oraz głośnymi agoniami, przeplatanymi wybuchami. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun produkcji, natomiast na Steamie zagracie w wersję demo.

Orkowie i jeszcze więcej orków

Akcja pokazana jest z boku, a rozgrywka polega na omijaniu pułapek, przeszkód, eliminowaniu przeciwników oraz skakania po platformach. Na naszej drodze staną nie tylko zwykli wrogowie, ale też wielu potężnych bossów.

Oczywiście gra ma także fabułę, której zarys można znaleźć w opisie na Steamie:

Przez wiele stuleci planeta Alfa produkowała niezbędne materiały na wojny toczące się w sektorze Armagedonu. Ta planeta wabi wielu osobników – w tym herszta Ogruka Gutrekkę. Po przybyciu na tę planetę Gutrekka zabrał twojego najcenniejszego paszczuna z włosami. Przepełniła cię chęć zemsty. Przysięgasz, że zrobisz wszystko, aby odzyskać swojego paszczuna i udowodnić, że nikt ci nie dorównuje siłą! Tak właśnie zaczyna się twoja przygoda na Luteusie Prime.

Wedle nowego zwiastuna, gra pojawi się latem tego roku, docelowo ma trafić na PC, Xbox Series X/S, Xbox One, PS4, PS5 oraz Nintendo Switch.

Chcesz przetestować grę?

W demo można pograć na platformie Steam do 28 lutego – Warhammer 40 000: Shootas Blood & Teef jest częścią trwającego właśnie Steam NextFest.

Będziecie testować?

Źródło: youtube, steam

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    pawluto
    0
    Graficznie to straszna bieda...Nie dla mnie ta giera...