Dyski

Western Digital uruchomił polską stronę WWW

przeczytasz w 1 min.

Firma udostępniła właśnie polską wersję językową swojej strony. Od teraz wchodząc na wdc.com/pl można zapoznać się nie tylko z opisami i specyfikacjami produktów.

Można będzie również znaleźć informacje o firmie, dane o programach partnerskich, pomoc techniczną oraz skrót do sklepu internetowego WD. Na stronie na bieżąco zamieszczane są najświeższe informacje związane z wprowadzaniem na rynek nowych produktów i rozwiązań w dziedzinie przechowywania danych, a także aktualizacje oprogramowania używanego w produktach WD.

Polska witryna będzie stopniowo rozszerzana, a jej ostateczna, całkowicie spolszczona wersja powinna pojawić się już w wakacje.

Polskojęzyczna wersja strony jest jedną z 4 nowych wersji językowych oficjalnej strony Western Digital. Oprócz naszego rodzimego języka został dodany także czeski, turecki oraz grecki.

Źródło: WD

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Ciekawe że podczas dodawania np tłumaczeń polskich zawsze temu towarzyszy tłumaczenie czeskie. Malutkie fatum :) ?.. a tak w ogóle to fajnie że w końcu otworzono polską stronę WD. Dla tych co nie znają się dobrze na angielskim będzie teraz łatwiej patrzeć na specyfikacje, co coś oznacza itd.
  • avatar
   fifek19
   0
   właśnie! byłem zdziwiony ostatnio, gdy zakupiłem dysk i chciałem go zarejestrować, że nie ma polskiej wersji portalu. Teraz już będzie :)
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Tyle dysków WD sprzedaje w naszym kraju więc dobrze że w końcu zdecydowali się na taki krok i otworzyli polska stronę
    • avatar
     Geralt57
     0
     Uzywam wylacznie WD Caviar (teraz 3 w jednym kompie - 10, 30 i 200 GB / 15, 10 i 5 lat jako sdd, sdb i sda) i dzieki dobremu PSU jeszcze zaden, odpukac!, nie padl. Duzo zalezy przy tym od kultury uzytkowania - np. nie robie defragu, ktory niewiele daje a bardzo przyspiesza zuzycie mechaniki dysku. Ciekawie, czy bede mogl zarejestrowac swoje 3 HDD i co daje taka rejestracja?