Gry

Weź udział w beta testach Settlers 7

przeczytasz w 2 min.

Prawdopodobnie już w marcu ukaże się nowa gra z serii Settlers. Tymczasem już teraz wszyscy zainteresowani tym tytułem mogą wziąć udział w jego zamkniętych beta testach.

Polski oddział firmy Ubisoft poinformował właśnie, iż rusza rejestracja użytkowników zainteresowanych testowaniem kolejnej odsłony bestsellerowej serii The Settlers. Testy The Settlers 7: Droga do królestwa rozpoczną się już 19 stycznia. Wersja ta będzie oferować graczom misje w rozgrywce jednoosobowej, a także mapy potyczek w module rozgrywki wieloosobowej oraz grę przeciw komputerowi. Zarejestrowani beta testerzy będą mogli przedyskutować swoje wrażenia z gry z deweloperami na zamkniętej platformie.

Co zrobić aby wziąć udział w beta testach? Wystarczy posiadać konto w serwisie ubi.com i zarejestrować się na stronie  www.cdaction.pl.  Na polskich graczy czeka aż 1500 kluczy!!

Najważniejsze cechy gry The Settlers 7: Droga do królestwa:

 • Bogata mechanika rozgrywki: złożony system budowy oraz produkcji  pozwoli graczom na ekspansję ich królestw wioska po wiosce, kawałek po kawałku, optymalizując ich kreatywność poprzez dobrze dopasowany łańcuch produkcji i system transportu
 • Zróżnicowanie: gracze będą mogli wybrać najlepszą drogę, która zaprowadzi ich królestwo do zwycięstwa z pośród trzech głównych filarów:
        -  Wojsko: poprzez zbudowanie silnej armii oraz pogrążanie przeciwników i pozbawienie ich siły militarnej.
        -  Technologia: poprzez bycie odkrywcą nowych technologii i ich wykorzystywanie.
        -  Handel: poprzez okupowanie głównych szlaków handlowych, aby stać się najzamożniejszym człowiekiem na mapie.
 • W zależności od stylu gry, gracze będą mogli odblokować wiele nowych możliwości, zmieniając w ten sposób kierunek rozwoju swojego królestwa.
 • Całkowicie nowy system zwycięstwa: nowy punktowy system zwycięstwa powoduje więcej napięcia i wzmaga rywalizację w grze. Punkty zwycięstwa można zdobywać na wiele sposobów, w zależności od drogi rozwoju królestwa, którą wybrał gracz.
 • System wieloosobowej rozgrywki online: gracze będą mogli grać online i stawić czoło przeciwnikom w walce, jak i zagrać w module kooperacji z nimi. Cechy rozgrywki online będą zawierać generowaną przez użytkownika oraz ściągalną zawartość, wprowadzaną do gry, oraz różnorodne tablice osiągnięć.
 • Nowy silnik graficzny oraz ulepszona sztuczna inteligencja: całkowicie nowy silnik graficzny pozwoli graczom doświadczyć piękna własnego królestwa na niespotykanym wcześnie poziomie szczegółowości. Więcej niż tuzin sztucznych profili, każdy z unikalnym systemem zachowań, wniesie do gry wiele ulepszeń.
 • Zbuduj swój własny zamek: wprowadź jeszcze więcej nowych modyfikacji do swojej gry takich, jak gromadzenie własnych zamków spośród wielu styli, projektów i z różnorodnymi detalami architektonicznymi. Możesz również dzielić się projektami
  ze swoimi przyjaciółmi w sieci.
 • Społeczna integracja sieciowa: wraz z Facebookiem i Twitterem podziel się doświadczeniami z gry ze swoimi znajomymi.

Źródło: informacja prasowa Ubisoft Polska

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Done.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Naprawdę ładnie to wygląda:) Może na stare lata warto się tym zainteresować ? heheh ;)
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Taaa wszystko fajnie tylko że oni z wszystkich zgłoszeń WYBIORĄ 1500 szczęśliwców, szkoda że to tutaj nie jest napisane... Raczej szanse są małe...
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     "Społeczna integracja sieciowa: wraz z Facebookiem i Twitterem podziel się doświadczeniami z gry ze swoimi znajomymi."
     Musze to mieć!!! ;P


     Przesada z tymi twitterami i innymi...
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Ale grafika nawet nawet. ciekawe jak z fabuła. Bo grałem tylko w pierwsze setlersy potem jakoś mnie nie interesowały... a tu widze że settlers 7 będdzie szczęsliwą liczba
      • avatar
       SoundsGreat
       0
       Osadnicy :D Nareszcie, bo 6 nie spełniła moich oczekiwań, po świetnym Heritage of Kings zrobili nudną i łatwą 6-tkę, więc chyba czas na ciekawą część :P Kocham te serię od dzieciństwa (dosłownie).
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        Do tej pory najwięcej grałem w demo IV i dopiero VI zbliżyła się do tego pułapu a co najważniejsze gra nadal zachowuje swój nie typowy klimat:)
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         ;o nie wiedziałem że robią 7 część. Mam nadzieję że powróci model ekonomi z 3 części m.in. to że surowce nie są jakimiś cyferkami na ekranie, ale są fizycznie w grze i trzeba je transportować, składować itp.
         • avatar
          Konto usunięte
          0
          Informacja nie jest do końca precyzyjna -> http://www.cdaction.pl/news-10832/the-settlers-7-droga-do-krolestwa---1500-kodow-do-testow-wersji-beta-dla-czytelnikow-cdactionpl.html
          • avatar
           Silver
           0
           Mam nadzieje, że nie będzie "dziecinna" jak poprzednia część.
           • avatar
            Konto usunięte
            0
            Wygląda ślicznie. Jeżeli będzie można to samo powiedzieć o grywalności, to będzie hit.
            • avatar
             xkazik
             0
             jak dla mnie to S3 byla najlepsza, od biedy s4 moze byc ale kolejne to lipa