Mobile

Wiedzieliście, że targi MWC to nie tylko Barcelona?

przeczytasz w 1 min.

W tym roku GSM Association zorganizuje aż 4 imprezy pod tym szyldem.

Targi MWC 2017 za nami. Tak przynajmniej mogłoby się wydawać. Mało kto wie zapewne, iż impreza w Barcelonie nie jest jedyną odbywającą się pod tym szyldem.

GSM Association organizuje bliźniacze wydarzenie także w Szanghaju. Dedykowane jest ono oczywiście tamtejszemu rynkowi, a zatem w Europie nie mówi się o nim wiele. Warto jednak odnotować się w tym roku logo MWC wykorzystane zostanie jeszcze więcej razy.

Jakiś czas temu zapowiedziano również MWC Americas (wrzesień, w San Francisco). Teraz dowiedzieliśmy się natomiast, że GSM Association wydało zgodę na Indian Mobile Congress, które odbędą się również we wrześniu, w New Delhi.

Ma być to odpowiedź brak podobnych imprez w południowo-wschodniej Azji, a jednocześnie wyraźne potwierdzenie tego, że region ten staje się dla producentów coraz ważniejszy. W gronie potencjalnych wystawców Indian Mobile Congress wymienia się obecnie takie firmy jak Facebook, Huawei, Ericsson czy Cisco.

Źródło: phonearena, obeygeek

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    R2rr0
    1
    Nic dziwnego, w Indiach da się coraz więcej sprzedać, w zeszłym roku Apple opchnęło tam chyba 3 mln iPhone'ów. Producenci z normalnymi cenami idą w większe cyferki.