Gry

Wiedźmin 3: Dziki Gon - intro zostanie ujawnione na Golden Joystick Awards

przeczytasz w 1 min.

CDP Red pojawi się na prestiżowej gali i wiemy już, że warto będzie śledzić poczynania polskiego producenta na owej imprezie.

Wiedźmin 3: Dziki Gon gra

Czekacie na debiut gry Wiedźmin 3: Dziki Gon? Zapewne tak i czas do premiery bardzo Wam się przeciąga. Na szczęście twórcy co jakiś czas o sobie przypominają i wyraźnie sugerują, że wszystko idzie po ich myśli. Wkrótce otrzymamy kolejny dowód na potwierdzenie tej tezy.

CDP Red pojawi się na gali Golden Joystick Awards i wiemy już, że warto będzie śledzić poczynania polskiego producenta na owej imprezie. Zaprezentowane zostanie na niej bowiem intro z tak wyczekiwanej przez miliony graczy produkcji. Jeśli będziecie mieli ochotę zobaczyć je jako jedni z pierwszych to 24 października o godzinie 16:45 włączyć powinniście transmisję z ceremonii rozdania Golden Joystick Awards. Intro zostanie też udostępnione na oficjalnej stronie gry oraz na blogu CDP.

Warto dodać, iż Wiedźmin 3: Dziki Gon został ponownie nominowany w kategorii „Most Wanted” („Najbardziej oczekiwana”). Jest to sporym wyróżnieniem, zwłaszcza, że Golden Joystick to jedna z najbardziej prestiżowych nagród w branży gier wideo. Jest też jedną z najstarszych – przyznaje się je od 1983 roku.

Wiedźmin 3: Dziki Gon to fantastyczna, nieliniowa i pełna napięcia opowieść, osadzona w całkowicie otwartym świecie. Wciel się w Geralta z Rivii, członka elitarnej kasty łowców potworów i wyrusz w swoją największą podróż. W trawionym wojną świecie, pośród chaosu i intryg, przyjdzie Ci stawić czoła wrogowi straszniejszemu niż wszystko to, z czym dotychczas mierzyła się ludzkość - kawalkadzie upiornych jeźdźców zwanych Dzikim Gonem.

Przypomnijmy jeszcze, że Wiedźmin 3: Dziki Gon zadebiutować ma w lutym 2015 roku. Gra pojawi się na PC oraz konsolach PlayStation 4Xbox One.

Źródło: CDP

Komentarze

20
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  prime27pl
  4
  Będzie dobrze .Ani 1 ani 2 nie zawiodła.
  • avatar
   Dragonik
   2
   Jeśli tak będzie to tylko pewnie przez konsole
   • avatar
    Konto usunięte
    -1
    Ciekawe czy Tomasz Baginski maczal w tym palce?
    • avatar
     Konto usunięte
     -1
     Niepokoi tylko to, że jeden z pracowników CDP (potwierdzone, że to nie troll) powiedział, że gra wygląda całkowicie inaczej niż to wygląda w gameplayach itp.