Gry na konsole

Wiedźmin 3 trafi na Nintendo Switch!

z dnia
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
13 komentarzy Dyskutuj z nami

Myśleliście, że Nintendo niczym nie zaskoczy podczas swojej konferencji na E3 2019? Myliliście się! To bez wątpienia kandydatka do wiadomości dnia: Wiedźmin 3 trafi na Nintendo Switch.

To jedna z największych niespodzianek ogłoszonych podczas cyklu konferencyjnego targów E3 2019. Wiedźmin 3 trafi na konsolę Nintendo Switch!

Wiedźmin 3 to jedna z najlepszych gier RPG ostatnich lat, a przeniesienie jej na konsolę Nintendo Switch oznacza, że… Już wkrótce będziemy mogli bawić się przy niej nie tylko w czterech ścianach, ale też w autobusie lub tramwaju, na działce, na szkolnym korytarzu czy w poczekalni do dentysty, a nawet tam, gdzie król chodzi piechotą.

Co najlepsze, na Nintendo Switch trafi kompletne wydanie gry Wiedźmin 3, co oznacza, że otrzymamy dostęp nie tylko do „podstawki”, ale też obu olbrzymich rozszerzeń fabularnych (Serca z kamienia oraz Krew i wino), jak również kompletu 16 darmowych DLC. Łącznie oznacza to około 150 godzin zabawy, albo i więcej, jeśli nie chce się niczego przegapić.

Premiera gry Wiedźmin 3 na Nintendo Switch odbyć ma się jeszcze przed końcem tego roku, ale na razie nie znamy dokładnej daty. Jeśli jesteście pewni zakupu, już dziś możecie złożyć zamówienie przedpremierowe, a jeżeli potrzebujecie dodatkowej zachęty, to zerknijcie na zwiastun poniżej…

Wiedźmin 3 na Nintendo Switch – trailer gry z E3 2019:

Źródło: Nintendo, CD Projekt RED

Warto zobaczyć również:

marketplace

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  mgkiler
  Grafika jak W3 na LOW i dodatkowo polygonów chyba trochę mniej.

  Ale i tak robi wrażenie, że takie "tablety" (bez obrazy Nintendo) mają niesamowitą już moc.  4
 • avatar
  preczzcenzuro
  miałem pisać że może jeszcze zrobią planszówkę ... eh
  1
 • avatar
  DrMjut
  Poczekam aż wyjdzie na pralko-lodówkę
 • avatar
  Foxy the Pirate
  Po co komu ten port?
  -1
 • avatar
  mgkiler
  A i trailer jest w 720p.

  Nintendo ma 720p ekran, ale po podłączeniu do TV może mieć 1080p. Tylko prawdopodobnie W3 będzie na stałe 720p nawet na TV.

  Ale i tak jest nieźle.