Gry

Wiedźmińskie forum wystartowało

przeczytasz w 1 min.

O ile najnowszego Wiedźmina należy zaliczyć do produkcji niezwykle udanych, to sami twórcy od dnia premiery borykają się z wieloma problemami.

Problemy z aktywacją gry, czy większość problemów technicznych udało się już szczęśliwie rozwiązać, choćby za pomocą patcha o numerku 1.3. Jednak fani Wiedźmina 2 wciąż patrzyli koso na CD Projekt Red choćby za brak forum gry. Winą za ten stan firma obarczyła zewnętrznego podwykonawcę, ale fakt pozostawał faktem - fani największej i najbardziej znanej polskiej produkcji byli pozbawieni oficjalnego forum.
 Koniec końców, z dniem dzisiejszym firmie CD Projekt RED udało się powołać forum do życia. Wszyscy którym wiedźmiński los leży na duszy, mogą podyskutować choćby o fabule, łatce 1.4, czy też Wiedźminie 3. Po prawdzie firma zaznacza, że nie wszystko jeszcze działa idealnie, ale zapewnia, że w planach są kolejne poprawki i usprawnienia. Wszyscy użytkownicy poprzedniego forum mogą wykorzystać do zalogowania poprzednie dane. Oficjalne forum Wiedźmina 2 można znaleźć pod tym adresem.
 

Więcej o grach:

Źródło: CD Projekt RED

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Szymon331
  0
  Heh, kupiłem w dniu premiery i ciągle w pierwszym rozdziale siedzę. Coś mnie ta gra nie wciągnęła...
  • avatar
   TheSpeed
   0
   Tyle czasu forum stawiać, jeszcze na gotowym skrypcie IP.Board... pobili nawet nasze benchmarkowe :P
   • avatar
    SowaSS
    0
    Ja bym chętnie pograł, ale mam za słabego kompa;/
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Czy możliwe, żeby potrzebowali, aż tylu sponsorów ze stopki, żeby forum ruszyło,bo im Namco Bandai nie chce posypać funduszy? Kogoś za te opóźnienia powinni mocno po premii uciąć, bo jak się okaże, że ze wszystkim nie skończyli, albo broń boże trzeba to aktywować patchem 50mb to będzie to chyba ostatnia gra CDP RED.