Gry PlayStation 4

Świat WiLD będziesz mógł przemierzać jako człowiek lub (jakiekolwiek) zwierzę

przeczytasz w 1 min.

Ogromne naturalne tereny będziemy mogli eksplorować jako dowolna żywa istota - niezwykła gra ojca Beyond Good & Evil.

WiLD gra

Michel Ancel to ojciec takich serii jak Rayman czy Beyond Good & Evil. Podczas targów Gamescom 2014 zaprezentował on swoje najnowsze dzieło, które zapowiada się równie dobrze co dwa wymienione wcześniej. Poznajcie WiLD – przygodówkę z pięknym otwartym światem.

Podczas gdy miliony graczy na całym świecie wyczekują pierwszych konkretnych informacji na temat Beyond Good & Evil 2, Michel Ancel postanowił założyć swoje własne niezależne studio deweloperskie – Wild Sheep – którego pierwszą produkcją będzie właśnie opisywane WiLD. 

WiLD to gra z otwartym światem o ogromnej powierzchni. Co ciekawe, te naturalne tereny będziemy mogli przemierzać jakąkolwiek żywą istotą – począwszy od człowieka (obu płci), przez wilki, konie, niedźwiedzie czy owce, aż po jastrzębie i pstrągi. Oczywiście to wszystko z zachowaniem ich naturalnych preferencji.

W rzeczywistości tytuł ten jest więc jakby bardziej rzeczywistym, bo koncentrującym się na naszej planecie (przynajmniej w większej części) odpowiednikiem gry No Man’s Sky – cała zabawa polega na eksploracji. Poniżej możecie zobaczyć pierwsze materiały poświęcone grze WiLD – zestaw screenów oraz zwiastun z targów Gamescom 2014:

Gra WiLD powstaje z myślą wyłącznie o konsoli PlayStation 4. Data premiery nie jest jak na razie znana.

Źródło: Eurogamer, PS Blog, VideoGamer 

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Arek9182
  8
  Wygląda na dobrze zapowiadającą sie giere ;]
  • avatar
   lysycoprobo
   5
   to ja polatam jak ptak :* zawsze chciałem być ptakiem a teraz mam taka możliwość super !
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    Latanie jest archetypowym marzeniem rodzaju ludzkiego.
    Kiedyś podczas świadomego snu (OOBE) latałem nad moja okolicą, cudowne uczucie :)
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     'Gra WiLD powstaje z myślą wyłącznie o konsoli PlayStation 4.'
     Po powyższym zdaniu opadają ręce z klawiatury do kieszeni w której otwiera się nóż. Mogła by wyjść wersja na PC, wilk byłby syty i owca prawie nie naruszona (bo musieli by wykonać port z PS4 na PC).
     • avatar
      cura666
      0
      Kurcze, pierwszy tytuł, który mnie kusi do zakupu konsoli nowej generacji.
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Kolejna gra która pokazuje że nie trzeba być ogromną firmą by stworzyć coś ciekawego! Jestem pewien że Sony maczało w tym palce że tylko na PS 4 dofinansowując ten projekt przez co może on rozwinąć skrzydła :) Dla mnie kolejna gra która namawia do kupna PS4 :D Mam już dość tych schematycznych gier od tych wielkich producentów. Czekam na coś oryginalnego i wciągającego a ta gra się na taką zapowiada! :D Trzymam kciuki za projekt ;)
       • avatar
        RafiXll
        -1
        Ciekawostka :)
        • avatar
         plmnb
         0
         "Świat WiLD będziesz mógł przemierzać jako człowiek lub (jakiekolwiek) zwierzę" - zróbmy więc z tego mmo. Ktoś będzie ciapatym , ktoś inny kozą. Ubaw po pachy :D *benny hill main theme song"