Systemy operacyjne

Windows 7 RC1 już 10 kwietnia

przeczytasz w 1 min.

Microsoft potwierdził, że następną wersją Windows 7, która zostanie przedstawiona szerszej publiczności, będzie Release Candidate. Zostanie on udostępniony w dniu 10 kwietnia 2009 roku.

W chwili obecnej Windows 7 RC jest w trakcie wewnętrznych testów przeprowadzanych przez pracowników koncernu. Windows 7 RC jest stabilniejszy, szybciej się instaluje i zawiera liczne poprawki, wprowadzone między innymi w oparciu o sugestie wysłane przez użytkowników Windows 7 beta. Microsoft otrzymał ich ponad pół miliona.

Steven Sinofsky, jeden z kierowników zespołu tworzącego Windows zasugerował, że Release Candidate będzie szeroko dostępny. Prawdopodobnie więc każdy chętny będzie go mógł bezpłatnie ściągnąć ze stron Microsoftu, podobnie jak miało to miejsce w przypadku wersji beta. Na kilka dni przed publiczną premierą RC zostanie udostępniony subskrybentom TechNet oraz MSDN.

Prace nad „kandydatem do wydania” przebiegają zgodnie z harmonogramem, więc o ile uda się uniknąć większych niespodzianek, już za 6 tygodni każdy będzie mógł przekonać się, jak działa niemal finalna wersja Windows 7.
 

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Tylko czekać!!
  • avatar
   Zelot
   0
   Nie wiem jak was, ale mnie nie pokoi te chwalenie się krótkim czasem instalacji - no chyba nikt nie marzy robić formata co tydzień, to po co takie info? :f