Gry PlayStation 4

Pilnujcie żołądków - WipEout w rzeczywistości wirtualnej

przeczytasz w 1 min.

Już na początku 2018 roku gra WipEout Omega Collection doczeka się aktualizacji, która pozwoli ścigać się w rzeczywistości wirtualnej.

Zakończona nad ranem konferencja PlayStation Experience nie przyniosła właściwie żadnych głośnych zapowiedzi (cichszych też zresztą było jak na lekarstwo). Jednym z jaśniejszych punktów było ogłoszenie, że już niedługo w WipEout Omega Collection zagramy w rzeczywistości wirtualnej.

Dynamiczne (żeby nie powiedzieć „szalone”) wyścigi spod znaku WipEout doczekają się w przyszłym roku aktualizacji, która tchnie w nie nowe życie. Gracze z PlayStation VR będą mogli dosłownie przenieść się na tor i… być może nawet zwyciężyć, jeśli tylko organizm nie odmówi posłuszeństwa.

Firma Sony zapowiedziała, że w rzeczywistości wirtualnej dostępne będą wszystkie tory i wszystkie tryby rozgrywki (zarówno lokalne, jak i sieciowe). Do tego dojdą także trzy nowe maszyny, a akcję będzie można obserwować (w nowym widoku kamery) z kokpitu.

WipEout Omega Collection w VR – zwiastun

WipEout Omega Collection to zestaw, w którego skład wchodzą WipEout HD, WipEout Fury i WipEout 2048. Ci, którzy kupili go na PlayStation 4, będą mogli skorzystać z bezpłatnej aktualizacji na początku przyszłego roku.

Źródło: Eurogamer, Sony

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  HomeAudio
  -1
  Tak z ciekawości zapyta - artykuł sponsorowany? A jeśli nie sponsorowany - to czemu akurat ta jedna konkretna gra wpadła wam w oko?
  • avatar
   ncc1701
   0
   A ja sie zastanawiam dlaczego za Wipeout wciaz ciagnie sie etykieta "dynamicznych" czy "szalonych" wyscigow...