Gry PlayStation 4

Pilnujcie żołądków - WipEout w rzeczywistości wirtualnej

przeczytasz w 1 min.

Już na początku 2018 roku gra WipEout Omega Collection doczeka się aktualizacji, która pozwoli ścigać się w rzeczywistości wirtualnej.

Zakończona nad ranem konferencja PlayStation Experience nie przyniosła właściwie żadnych głośnych zapowiedzi (cichszych też zresztą było jak na lekarstwo). Jednym z jaśniejszych punktów było ogłoszenie, że już niedługo w WipEout Omega Collection zagramy w rzeczywistości wirtualnej.

Dynamiczne (żeby nie powiedzieć „szalone”) wyścigi spod znaku WipEout doczekają się w przyszłym roku aktualizacji, która tchnie w nie nowe życie. Gracze z PlayStation VR będą mogli dosłownie przenieść się na tor i… być może nawet zwyciężyć, jeśli tylko organizm nie odmówi posłuszeństwa.

Firma Sony zapowiedziała, że w rzeczywistości wirtualnej dostępne będą wszystkie tory i wszystkie tryby rozgrywki (zarówno lokalne, jak i sieciowe). Do tego dojdą także trzy nowe maszyny, a akcję będzie można obserwować (w nowym widoku kamery) z kokpitu.

WipEout Omega Collection w VR – zwiastun

WipEout Omega Collection to zestaw, w którego skład wchodzą WipEout HD, WipEout Fury i WipEout 2048. Ci, którzy kupili go na PlayStation 4, będą mogli skorzystać z bezpłatnej aktualizacji na początku przyszłego roku.

Źródło: Eurogamer, Sony

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  HomeAudio
  -1
  Tak z ciekawości zapyta - artykuł sponsorowany? A jeśli nie sponsorowany - to czemu akurat ta jedna konkretna gra wpadła wam w oko?
  • avatar
   ncc1701
   0
   A ja sie zastanawiam dlaczego za Wipeout wciaz ciagnie sie etykieta "dynamicznych" czy "szalonych" wyscigow...

   Witaj!

   Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
   Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

   Połącz konto już teraz.

   Zaloguj przez 1Login