Gry komputerowe

Wkrótce start otwartej bety Titan Siege

przeczytasz w 1 min.

Już 23 sierpnia do świata Titan Siege wkroczyć będzie mógł każdy zainteresowany.

Słyszeliście o Titan Siege? Być może chcieliście nawet wypróbować rozgrywkę, ale nie dostaliście się do zamkniętych beta testów. Teraz o przystąpienie do zabawy będzie zdecydowanie łatwiej.

Cenega poinformowała, że 23 sierpnia zostanie uruchomiona otwarta beta gry, która potrwa aż do dnia jej premiery. Trzeba przy tym dodać, że wszystkie postacie utworzone w trakcie zabawy zostaną zachowane na serwerach, dzięki czemu gracze, którzy rozpoczną swoją przygodę teraz będą mogli ją kontynuować swoimi postaciami również po premierze gry.

Przygotowano też coś dla graczy biorących udział w ostatnich dwóch dniach zamkniętej bety (21 oraz 22 sierpnia). Zorganizowany zostanie specjalny Jump Event. Pozwala on na dowolne zakupy w item shopie, a także podwyższa poziom postaci do maksimum na wszystkich klasach.

Dla osób mniej zorientowanych w temacie Titan Siege dodać wypada, że jest to gra MMORPG (na wyłączność PC), której akcja rozgrywa się w krainie mitów inspirowanej wierzeniami m. in. skandynawskimi i śródziemnomorskimi. Gra oferuje możliwość wspólnej zabawy w jednym świecie tysiącom graczy, którzy współtworzyć będą świat konfliktu ludzkości z bogami. Przygotowano pięć klas, rozbudowany system rzemiosła, a przede wszystkim gigantyczny świat podzielony na kontynenty i regiony.

Zainteresowani? Zajrzyjcie na Steama.


Źródło: Cenega Polska

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  jano91
  3
  Grałem w zamkniętą betę. Grafika słaba, system walki jak wszędzie, crafting niezbyt rozbudowany ogólnie przeciętniak. Jest jednak małe ale. Nie mam pojęcia co jest w tej grze, ale jak już zacząłem przemierzać ten świat, to ciężko było się z niego wydostać. Dopadała mnie przypadłość jeszcze jednego questa potrafiłem spędzić w grze kilka godzin, ale co ważniejsze Titan Siege ma specyficzny magnetyzm, który każe wracać kiedy tylko ma się wolną chwilę. Jeśli załatali dziury zgłaszane przez graczy to na pewno wrócę w środę do świata mitów. Jeśli ktoś nie ma parcia na super grafikę to zapraszam do spróbowania. Szukajcie Idriel'a, chętnie pomogę w grze wieczorami ;)
  • avatar
   darioz
   2
   Grafika jak w grach na PS2!
   • avatar
    miedzianek
    -1
    Kolejna próba pobicia WoW, tym razem w innym 'uniwersum'...Wyczuwam klęskę