Gry komputerowe

World of Speed na nowym, deszczowym zwiastunie

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
28 komentarzy Dyskutuj z nami

Mazda RX-7 oraz Mercedes Benz 190E w pojedynku na nowym zwiastunie gry przygotowywanej przez Slightly Mad Studios.

World of Speed gra

Jeśli weźmiemy na tapetę temat studia Slightly Mad Studios to większości osób na myśl przyjdzie od razu Project Cars. Producent coraz częściej przypomina jednak, iż pracuje jednocześnie na innym tytułem wyścigowym - World of Speed.

Wprawdzie w centrum uwagi także tutaj znajdą się najszybsze auta, ale rozgrywka kłaść ma nacisk na aspekt społecznościowy, a sama gra wykorzystywać będzie model free-to-play. Nie wielu to jednak zniechęca, tym bardziej, że twórcy obiecują podać wszystko w bardzo ładnej oprawie.

Czy rzeczywiście? Ostateczne oceny tradycyjnie wydać trzeba będzie po premierze, ale mały przedsmak tego, czego można będzie się spodziewać otrzymujemy na materiałach promujących grę. W tym przypadku jest to nowy zwiastun.

W rolach głównych występują tutaj Mazda RX-7 oraz Mercedes Benz 190E. Poza nimi możemy zaobserwować jednak także kilka tras i różne warunki pogodowe z naciskiem na te dla kierowców trudniejsze, a więc deszczowe.


Cały czas nie znamy dokładnej daty premiery World of Speed. Wiemy za to, że gra pojawi się jedynie w wersji PC.

Źródło: dsogaming

Komentarze

28
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Czy tak trudno jest zrobić Underground 2 w lepszej oprawie graficznej, podobną historią i większą możliwością wyboru części? Od starego MW nie ma na co popatrzeć. Ciągle czekam na smak dzieciństwa w lepszej oprawie.
  22
 • avatar
  Czekam :)
 • avatar
  Podoba mi się to :) bardzo dobrze że jest tylko na PC byle by obsługiwała kierownice Logitecha to wtedy będzie dobrze.
 • avatar
  Z jakiej konsoli to gra? Dreamcast?
 • avatar
  smak dziecinstwa hmm , zrob sobie dziecko i ciesz sie razem z nim z nowych rzeczy ...
  -7
 • avatar
  Jak ja kocham wasze kłótnie... Tylko o co się kłócicie? Że wydawcy to matoły i nie potrafią wypuścić jednej a porządnej ściganki? W czym jest problem ja pytam przecież nie muszą robić 2 osobnych gier w charakterze NFS U2 czy z duszą typowego NFS'a przecież i jedno i drugie może iść w parze koło siebie bo jak ktoś spojrzy na ulice czy tor to egzotyk ściga się z stuningowaną maszyną i oboje mają uciechę bo nie zamykają się w swoich 4 kątach. To samo można zrobić w takiej grze dać po prostu możliwość tuningu jako opcje i mnie by to wystarczyło.
 • avatar
  Przy takich grach mam wrażenie że twórcy są całkowicie oderwani od rzeczywistości i myślą że mechanicy przez dwa dni przed wyścigiem tylko woskują samochody.
 • avatar
  Świetna gra
 • avatar
  Wprost idealnie, jeszcze w wyścigach brakowało trybu pay-cheat (free-to-play)