Gry komputerowe

World of Tanks z bitwami krajów już jest

przeczytasz w 1 min.

Aktualizacja 8.11 ujrzała światło dzienne.

World of Tanks tryb Konfrontacja

Europejscy czołgiści otrzymali dziś aktualizację oznaczoną symbolem 8.11 do gry World of Tanks. Najsłynniejsze dzieło studia Wargaming zostało tym samym rozbudowane – zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią – o zupełnie nowy tryb rozgrywki. 

W „Konfrontacji” jedna utworzona drużyna graczy z maszynami wybranego kraju staje do walki z podobną grupą przeciwników z pojazdami innej nacji. Jak informują twórcy – o taki rodzaj zabawy prosiło bardzo wielu graczy. 

Aktualnie nowy tryb rozgrywki obejmuje wszystkie kraje poza Chinami i Japonią. Studio Wargaming podkreśla też, że jest to rozwiązanie eksperymentalne, a jego rozwój i dalsze losy będą uzależnione od odzewu ze strony graczy.

Najnowsza aktualizacja obok „Konfrontacji” nie doda nowych nacji ani maszyn, ale gra World of Tanks zostanie za to wzbogacona o trzy nowe mapy – utrzymaną w zimowym klimacie Windstorm oraz dwie modyfikacje znanych już graczom lokalizacji: Ruinberg z padającym deszczem i płomieniami oraz pokryty śniegiem Himmelsdorf. Trzeba w tym miejscu dodać, że podstawowe wersje tych map także pozostaną w grze.

Źródło: Wargaming

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  5
  Tak otrzymaliśmy aktualizacje, ale co z tego jak nie da się grać bo serwery lagują :(
  • avatar
   Konto usunięte
   2
   O pozytywnej aktualizacji będzie można dopiero mówić gdy wprowadzą nowy silnik gry i fpsy będą na normalnym poziomie.
   • avatar
    kaczor112
    2
    w tej chwili po aktualizacji na eu1 i eu 2 jest po 500 pingu
    • avatar
     Faflucy
     1
     Lepszym tytułem był by tytuł World of Tanks z mega lagami już jest. To jest nie porozumienie co tam się dzieje straszne lagi i jeszcze więcej strzałów za zero to jest patch 8.11. Miałem kupić premium bo mi się skończyło ale po tym co dzisiaj zobaczyłem się rozmyśliłem
     • avatar
      Konto usunięte
      1
      W obecnej chwili ta gra to jakiś żart, jak te toalety dla olimpijczyków w ''ZSRR''. Niegrywalna przez lagi i jeszcze dają bany za to że człowiek zgłosi problem na czacie.
      • avatar
       Dragonik
       1
       JA już nie gram wtą grę bo jest nudna po prostu.
       • avatar
        kiewek
        1
        nie wiem co u was jest nie tak ale ja tam po aktualizacji ping mam w granicach 50 i stałe 60 fps dokładnie tak samo jak przed nią i niemożliwe żebym był wyjątkiem
        • avatar
         kaczor112
         -1
         Ja już sie przyzwyczaiłem ze w Wocie mam dropy fps i ping oscylujący kolo 200
         • avatar
          FaraonM
          0
          Ciekawe w której wersji będą odlatywać wieże kiedy czołg będzie zniszczony?
          • avatar
           shamoth
           0
           Jak dla mnie WoT zdechł po 0.6.7... od tego momentu wszedł plan biznesowy i całe to dziadostwo jakie wymusza na mechanice gry... wchodzę raz na miesiąc zobaczyć jak się gra i w sumie od tamtego pory cały czas jest to samo, tylko więcej żeby było na co wydawać $.
           Nerfienie i bufowanie, często ciche z rozgrywki na rozgrywkę, w imię balansu przestało być zabawne. Dziś wiesz czym jeździsz i co możesz tym zdziałać a następnego dnia prosi się o to żeby zdjąć wieżę zasypać kadłub węglem, położyć kratownicę i zrobić z tego grilla. No i teraz łaskawie dali tryb, który na logikę powinien być wprowadzony jako pierwszy...
           Ktoś wie kiedy wersja 1.0.1, może wtedy będzie finalnie zbalansowana i skończy się grzebanie przy parametrach maszyn...