• benchmark.pl
 • Gry
 • Zapowiedź aktualizacji 8.9 do gry World of Tanks - pojawi się nowy tryb rozgrywki
Gry

Zapowiedź aktualizacji 8.9 do gry World of Tanks - pojawi się nowy tryb rozgrywki

przeczytasz w 1 min.

Łatka z numerem 8.9 przyniesie standardowo nowe maszyny i mapę, ale to nie te elementy będą tym razem najważniejsze.

Aktualizacji 8.9 do gry World of Tanks

Wargaming zapowiedziało kolejną aktualizację do gry World of Tanks. Łatka z numerem 8.9 przyniesie standardowo nowe maszyny i mapę, ale to nie te elementy będą tym razem najważniejsze.

Aktualizacja wprowadzi do rozgrywki nowe niemieckie niszczyciele czołgów, zaczynając od poziomu czwartego, aż na dziesiątym kończąc. Rozszerzenie zapewni graczom takie jednostki jak popularny Marder III, którego głównym przeznaczeniem było zwalczanie rosyjskich czołgów T-34. Na szóstym poziomie pojawi się Nashorn zdolny niszczyć ciężkie czołgi oraz Waffenträger auf Pz.IV wyposażony w wieżyczkę obracającą się o 360 stopni. Na samym szczycie linii zasiądzie natomiast potężny Waffenträger auf E 100.

W aktualizacji 8.9 gracze znajdą także nową mapę - “Northwest” osadzoną w chłodnym klimacie, z jakim mamy do czynienia na północy kontynentu amerykańskiego. Najważniejszą nowością będzie jednak nowy tryb rozgrywki - walki drużynowe.

„Aktualizacja 8.9 przyniesie ze sobą walki drużynowe, co wzmocni dodatkowo element rywalizacji w grze. Nowy scenariusz walki umożliwi czołgistom tworzenie drużyn i szlifowanie umiejętności w rywalizacji z graczami na podobnym poziomie umiejętności.” - Mike Zhivets, producent World of Tanks

Źródło: Wargaming

Komentarze

47
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  steny
  1
  Wróć pomyłka maksymalnie 5-7 czołgów :D
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   Jak znowu popsują niemieckie HT, to nie będzie się nimi dało całkiem grać... Linia E100 jest tak zwalona po 8.8, że co 2 strzał w front Tygrysa Bengalskiego rozwala silnik, co trzeci strzał go podpala, co czwarty całkiem niszczy silnik. Co lepsze nawet ammo racka da się uszkodzić strzelając w przód... Po prostu świetne... VII tier może z-oneshootować Tigrysa II... Podobnie z Tygrysem, i ponoć z E75 (do tego jeszcze nie dotarłem). Na szczęście VK 4502 B gra się tak samo jak się grało i jego jedynego nie popsuli...
   • avatar
    steny
    0
    Wcześniej mogłeś wsiąść sobie dwóch kolegów do plutonu razem było was 3 i mogliście grać a teraz zbierzesz ekipę 15 ogarniętych ludzi i wyjedziecie na bitwę wszyscy :D
    • avatar
     darry dooman
     0
     ...narzekaczy zapraszam na Anty WoT na facebooku...:)
     • avatar
      Finear
      -6
      >„Aktualizacja 8.9 przyniesie ze sobą walki drużynowe, co wzmocni dodatkowo element rywalizacji w grze. Nowy scenariusz walki umożliwi czołgistom tworzenie drużyn i szlifowanie umiejętności w rywalizacji z graczami na podobnym poziomie umiejętności.

      czyli niby co?

      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Jakiś link do tej zapowiedzi 8.9? bo ja takiego nie widziałem nawet na blogu ForTheRecord.
       • avatar
        sertiel
        0
        Niech gre poprawią od strony technicznej bo wersja 8.8 chyba najgorsza pod względem technicznym !!! Nagle zacząłem mieć lagi opisy są źle zrobione itp. !!!!
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         Witaj :)

         Opinie naszych Graczy są dla nas bardzo cenne, dzięki temu możemy się doskonalić. Jeżeli są jakiekolwiek niedogodności podczas gry w World of Tanks, najlepiej zgłosić to na forum lub bezpośrednio do supportu. Dzięki temu następna aktualizacja będzie jeszcze lepsza ;)

         Pozdrawiam życząc wielu wygranych bitew! :)

         Polski Ambasador Wargaming - Jasysae
         • avatar
          KrzychuG
          0
          Jakie znowu 8.9. WoT caly czas ma cyferke zero przed wlasciwa wersja i to wciaz bedzie 0.8.9. Do osiagniecia 1.0 jeszcze im troche brakuje.