Gry

Japońskie czołgi wkrótce w World of Tanks

przeczytasz w 1 min.

O World of Tanks powiedzieć można wiele, ale z pewnością nie można zarzucić twórcom tego, że nie rozwijają gry poprzez nowe aktualizacje.

World of Tanks gra japońskie czołgi

O World of Tanks powiedzieć można wiele, ale z pewnością nie powinno się zarzucić twórcom tego, że nie rozwijają gry poprzez nowe aktualizacje. Pojawiło się ich już naprawdę wiele i właśnie zapowiedziana została kolejna.

Rozgrywka skupia się tutaj na bitwach czołgów, a więc musi być ich sporo. Obecnie w grze dostępne są maszyny z USA, Chin, Francji, Wielkiej Brytanii, Niemiec i Rosji, ale już wkrótce będzie można zasiąść za starami czołgów z kolejnego kraju. Tym razem do dyspozycji graczy oddane zostaną maszyny japońskie.

Zadebiutują one początkowo dwoma liniami – dziewięcioma maszynami średnimi oraz pięcioma lekkimi. W gronie wielu czołgów warto wymienić tak kultowe jednostki jak prototypy Chi-Ri, pierwszy powojenny model Type 61, lekki Type 95 Ha-Go i średni czołg Chi-Ha. Duże zainteresowanie wzbudzić może również Type 64 (STB-1) - skonstruowany w późnych latach 50-tych XX-wieku, który będzie czołgiem najwyższego, dziesiątego poziomu.

World of Tanks gra japońskie czołgi drzewko technologiczne
Kliknij, aby powiększyć

"Japońskie czołgi to dla nas i dla graczy okazja do zapoznania się z innowacyjnymi maszynami oraz obserwowanie ich technologicznej ewolucji w okresie połowy XX-wieku. Modele bazują na oryginalnych projektach japońskich inżynierów i zaoferują czołgistom wierne historycznie możliwości ulepszania pojazdów, każdy przygotowany specjalnie pod konkretne cele w bitwie." - główny producent World of Tanks, Mikhail Zhivets


Źródło: Wargaming, worldoftanks

Komentarze

24
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  RafiXll
  4
  super ale i tak rozwali je ten kto zapłaci za ammo gold
  • avatar
   RafiXll
   0
   brak edycji - filmik co to jest szybcy i wściekli???
   • avatar
    sertiel
    0
    Ostatni ubdate 8,8 pod względem technicznym to porażka mam cały czas lagi nie rozumie co oni zrobili. Chodzi mi lagi na połączeniu internetowym wcześniej nigdy nie miałem porażka !!!
    • avatar
     sertiel
     0
     Gra jest fajna dobrze ze dodają nowe czołgi na tym to polega !!! Może kiedyś dodadzą polskie ;] Ale powinni zrobić porządek z technicznej strony bo ten 8.8 ubdate to porażka !!!
     • avatar
      severian
      0
      Kolejna pozorowana zmiana.Z utęsknieniem czekam na dzieło ekipy z Gajin bo wtedy WoT naprawdę zacznie się zmieniać.Technicznie ta gra tkwi jeszcze w erze dx 9.0 co trochę jednak denerwuje.Nie wiem na co komu kolejne drzewko jakichś dziwnych wynalazków...
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Witam.

       Zawsze warto spróbować nowości, a możliwe jest że nowy czołg przypadnie nam do gustu i stanie się naszym ulubionym. wyglądają bardzo ciekawie, szczególnie na wyższych tierach.

       Do zobaczenia polu walki.

       Polski Ambasador Wargaming - Jasysae
       • avatar
        darry dooman
        0
        ...mi ostatnio statystyki idą ostro w dół, serwer gnoi mnie niesamowicie, tak jeszcze nie miałem, aby średnia wygranej z dnia wynosiła 11%!. Dostaje takich noobów do drużyny że głowa boli a moje ciężkie czołgi X przebijają z przodu zwykłe 8 ze stockowym działem...a takich narzekaczy jak ja zapraszam do "lajkowania" Anty WoT na facebooku...
        • avatar
         Moggster
         -1
         Swiezo co wyszly mody pod 8.8, a ci juz jakies japonskie czolgi kombinuja?
         Jak znowu bedzie jakos szybko update to mam to gdzies i nie gram >>
         • avatar
          Konto usunięte
          -1
          Nowe czołgi, co?
          I okazja do patcha 8.10 z ciężkimi protoytypami japońskimi, istniejącym tylko na deskach kreślarskich.
          Obiecywane jednostki AI jak bunkry, działa - nie ma.
          Obiecywane drzewko europejskie (w tym polskie) - nie ma.
          Obiecywany nowy silnik - nie ma.
          World of Warships - nie ma.
          • avatar
           Konto usunięte
           0
           Hehe znowu nasŧępne drzewko i będzie tak jak z tym francuskim. Czołgi na papierze, nawet prototypów nie było i dziwnym trafem są super potężne jak OP Foch 155 który nie miał nigdy magazynka.
           • avatar
            Konto usunięte
            0
            Najbardziej z tego wszystkiego będę się cieszył miejscem w garażu.