Gry komputerowe

World of Tanks na PC konkretnie zaktualizowane

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
31 komentarzy Dyskutuj z nami

Aktualizacja 9.14 to lepsze udźwiękowienie, zwiększona wydajność, poprawiona fizyka, 24 modele HD czołgów oraz nowa mapa.

World of Tanks 9 14

Wirtualni czołgiści mają powody do radości – pecetowa wersja World of Tanks doczekała się dziś poważnej aktualizacji. Poprawiono oprawę dźwiękową oraz ulepszono fizykę rozgrywki, a i warstwy graficznej odświeżenie nie ominęło.

Aktualizacja 9.14 do gry World of Tanks to przede wszystkim nowy silnik dźwiękowy. Nazywa się Audiokinectic Wwise i przenosi generowanie efektów audio na osobny rdzeń procesora. W efekcie scena dźwiękowa jest rozszerzona, dzięki czemu łatwiej odnaleźć się na polu walki, a przy okazji poprawiona jest też wydajność samej gry.

Na czym zaś polega ulepszenie fizyki rozgrywki? Na bardziej realistycznym kierowaniu czołgami, na czele z nowymi manewrami, takimi jak gwałtowne skręty czy blokowanie gąsienic. Co ważne, lekkie czołgi zyskują dzięki temu na zwinności.

World of Tanks 9.14 screen

„Wydatne zmiany w fizyce i dźwięku były bardzo oczekiwane przez naszych fanów”, mówi Sergey Laptenok, dyrektor wydawniczy World of Tanks. „Stały się one możliwe dzięki opiniom społeczności, a my dostarczyliśmy zmiany, które jeszcze bardziej przybliżają gracza do serca 
akcji”.

Wreszcie, nowa aktualizacja dodaje 24 modele HD czołgów oraz nową mapę do trybu rozwałka. Nazywa się ona Ravaged Capital i przedstawia Paryż z okresu II wojny światowej. Aby dowiedzieć się więcej sprawdźcie poniższy zwiastun:

Źródło: Wargaming

Komentarze

31
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  wdowa94321
  War Thunder i tak pożera ten hitboxowy crap
  10
 • avatar
  Lord_NeReVaR
  Czy to znaczy że od teraz WoT używa już 2 rdzeni ? wow...
  7
 • avatar
  silvver
  "Aktualizacja 9.14 do gry World of Tanks to przede wszystkim nowy silnik dźwiękowy. Nazywa się Audiokinectic Wwise i przenosi generowanie efektów audio na osobny rdzeń procesora." I to jest wg WG multicore support :>
  6
 • avatar
  kladiator
  Aktualizacja spoko, jakoś fajnie się czuje, gdy dachuję :D Bawią się w tekstury czołgów, ale ziemi czy kamieni nie poprawią :/
  3
 • avatar
  Konto usunięte
  Te nowe dźwięki to jest jakiś dramat. Czołgi brzmią jak kosiarki. Stare udźwiękowienie było o wiele bardziej wiarygodne. Teraz ma się wrażenie że się prowadzi resoraki. Nowa mapa do rozwałki.. kto w to gra jak to jest tryb straconej forsy... dodawać powinni mapy do bitew losowych, póki co to odejmują je. Co się stało z rzeką perłową? do tego horrendalne ceny czołgów premium dają grę dla wybranców.
  1
 • avatar
  Po1nter
  Widzę że od 2013r (bo wtedy zakończyłem karierę) nic się nie zmieniło w kwesti postrzegania Unicumów. Nawet większą nagonka jest na tego typu graczy. Najwidoczniej ludzie mają poważny problem ze zrozumieniem tego że ktoś może grać lepiej od nich. Cóż zacząłem grać w AW i spotykam się z równie przyjaznym postrzeganiem mojej gry (Cheater, Hax, Report,...). No ale takie życie.
  1
 • avatar
  sleepe
  szkoda tylko że nadal nie banuja cheater"-ów"
 • avatar
  BrunoxD
  A Havok'a wciąż nie ma...
  -1
 • avatar
  Konto usunięte
  graficznie do wersji na ps4 sporo brakuje
  -10
 • avatar
  st4lk3r
  https://www.facebook.com/wotafc/
 • avatar
  pscager
  Nowe dźwięki są niesamowite. Super aktualizacja
 • avatar
  pawluto
  Chyba graliśmy w inną grę.
  Po aktualizacji dzwięk przypomina strzelanie do puszek a nie do czołgów.
  Przyzwyczaiłem się do poprzednich dzwięków , teraz duża zmiana. Czy na lepsze ? Raczej nie.