Gry komputerowe

Mistrzostwa świata w piłce nożnej także w World of Tanks

przeczytasz w 1 min.

Wydaje Wam się to niemożliwe?

World of Tanks gra

Już dziś wieczorem rozpocznie się wielkie święto dla wszystkich fanów piłki nożnej. W Brazylii wystartują kolejne mistrzostwa świata. Okazuje się, że impreza nie umknęła uwadze studia Wargaming, które również postanowiło na niej skorzystać. W jaki sposób?

Twórcy przypomnieć chcą przy okazji o World of Tanks, które doczekało się nowego trybu zabawy inspirowanego właśnie rozpoczynający się lada chwila mistrzostwami świata w piłce nożnej.

"Już od 12 czerwca gracze z całego świata będą mogli świętować rozpoczęcie Mistrzostw świata w piłce nożnej w popularnych czołgach. Nowy tryb to m.in.: dedykowany czołg sportowy, specjalne osiągnięcia oraz rozgrywka bazującą na piłce nożnej."

Wydaje Wam się to niemożliwe? Tryb Mistrzostw świata w piłce nożnej bazować ma na 7-minutowych potyczkach w systemie 3 na 3 graczy. Areną pojedynków została przemodelowana mapa Himmelsdorf, którą przerobiono na boisko piłkarskie. Każda z drużyn za cel będzie miała oczywiście zdobycie bramki i obronę własnej, tyle, że przy pomocą czołgów i pocisków. Dla graczy przygotowano czołg T-62A Sport.

"Cel tego trybu rozgrywki jest jasny – strzelcie gole przeciwnej załodze. Można go osiągnąć na dwa sposoby, poruszając piłkę czołgiem lub strzelając w bramkę. Gole są zaliczane natychmiast jak tylko piłka przekroczy linię bramki, zaś samobóje są również wliczane do wyniku. Po golu piłka wraca na środek boiska i rozgrywka trwa dalej. Czołgi Т-62А SPORT są niezniszczalne. Nie możecie ich zniszczyć lub wyłączyć kierowcy z rozgrywki. Jednakże niszcząc przeciwnikom gąsienice poprzez strzał lub taranowanie możecie czasowo wyłączyć Waszych oponentów z gry. Przemyślana taktyka i praca zespołowa pomogą Wam pokonać przeciwną drużynę."

I jak, skusicie się?

Źródło: Wargaming, worldoftanks.eu

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  7
  Lepiej by się za optymalizację gry wzięli i balansowanie OP czołgów a nie pierdołami się zajmują, marnowanie siły roboczej.
  • avatar
   Finear
   1
   @greghor
   w tym patchu co wyszedł wczoraj ci spadły?

   bardzo watpie
   • avatar
    Finear
    0
    w ostatnim patchu poprawili optymalizacje
    • avatar
     greghor
     0
     co do tej optymalizacji to nie bardzo; u mnie nawet spadły nieco fps na tych samych ustawienich
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      pięcio minutowe
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Grając na serwerze testowym, testując wersję 9.1, gra działała płynnie w porównaniu do wersji 9.0. Niestety po zainstalowaniu poprawki na właściwego klienta gry, występują mikro przycięcia które na serwerze testowym nie występowały. Najlepsze jest to że ilość klatek nie spada poniżej 50 a pingi nie większe jak 65, a gra przycina. U mnie mikro przycięcia pojawiły się po instalacji wersji 9.0. Dodam że zmniejszeni szczegółowości grafiki nie ma na to wpływu, nawet jak jest 90 k/s to przycina. Optymalizacja tej gry dla WG powinna być na pierwszym miejscu a nie jakieś zupełne bzdety które nic nie wnoszą sensownego do tej gry.