Gry Xbox 360

10 tysięcy złotych do zgarnięcia w turnieju World of Tanks w Xbox Live

przeczytasz w 1 min.

Tym razem szansę na niemałe pieniądze otrzymują konsolowcy.

World of Tanks X360 LiveLeague

Już 8 kwietnia bieżącego roku rozpocznie się turniej w grę World of Tanks: Xbox 360 Edition będący częścią rozgrywek LiveLeague. Zawody są otwarte, co oznacza, że zapisać może się niemal każdy – aby tego dokonać należy do 6 kwietnia zarejestrować się na stronie turniejowej.

Rozgrywki odbędą się w trybie drużynowy 3 na 3 w drabince Double Elimination. Wszystkie mecze natomiast będą rozgrywane w systemie Best of Three. Początek rozgrywek planowany jest na 8 kwietnia, natomiast wielki finał – na 16 kwietnia bieżącego roku. Ten ostatni dostarczyć powinien wielu emocji, tym bardziej, że organizatorzy przewidzieli dla zwycięskiej drużyny nagrodę pieniężną w wysokości 10 tysięcy złotych.

Na koniec przypomnijmy, że gra World of Tanks: Xbox 360 Edition dostępna jest w wersji cyfrowej – za darmo dla abonentów Xbox Live Gold, a użytkownicy zwykłego Xbox Live mogą skorzystać z 7-dniowej próbnej. Interfejs użytkownika i model sterowania zostały przez programistów z Wargaming dostosowane do rozgrywki konsolowej.

Źródło: Xbox, Wargaming

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Varso
  1
  Początek rozgrywek 8 kwietnia ?
  Już gamerzy na xboxach lecą kupować gold do rasowania tanków :D
  I żaden to pay to win ;)
  • avatar
   Qpers
   1
   Wow,10 000 w ŁĄCZNEJ puli nagród - najlepsi gracze na świecie na pewno będą się zabijać o miejsca w turnieju :)