Gry komputerowe

Wargaming kontynuuje szkołę pilotażu World of Warplanes

przeczytasz w 1 min.

Bez wątpienia mamy tutaj do czynienia z jednym z najważniejszych materiałów całego cyklu materiałów wideo.

World of Warplanes szkoła pilotażu

Wargaming nie zwalnia ostatnio tempa systematycznie rozwijając i promując swoje gry. Producent spory nacisk kładzie ostatnio na World of Warplanes czego mamy właśnie kolejny dowód.

Chcąc przyciągnąć do wspomnianego tytułu jak największą liczbę graczy przygotowano cykl materiałów wideo. Szkoła pilotażu, bo taką właśnie nazwę nosi, ma za zadanie wprowadzić zainteresowanych w świat gry i przedstawić najważniejsze elementy rozgrywki. Właśnie opublikowany został najnowszy, ósmy już film instruktażowy.

Bez wątpienia mamy tutaj do czynienia z jednym z najważniejszych materiałów wspomnianego cyklu. Tym razem producent skupił się bowiem na taktyce jaką obierać należy w celu osiągnięcia zwycięstwa. Tego typu porady z pewnością przydadzą sie każdemu, kto planuje przygodę z World of Warplanes.

"Mamy przyjemność zaprezentować najnowszy odcinek szkoły pilotażu do World of Warplanes. Ósmy materiał z tej serii koncentruje się na strategii i taktyce w ramach drużyny, wliczając w to takie metody działania jak „kontrola nad terytorium”, „wspólne starania i rywalizacja” czy „wspólne starania i współpraca” wraz z informacjami kiedy najlepiej zastosować jest dane rozwiązanie, aby zyskać przewagę w przestworzach."


Źródło: Wargaming, giga.de

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Barwa
  4
  "Producent spory nacisk kładzie ostatnio na World of Warplanes..." Biorąc pod uwagę jak bardzo denne to jest w porównaniu do WarTundera to się nie dziwie... Rozumiem, że dobry pilot nawet drzwiami od stodoły poleci ale w WoWP wszytko zachowuje się jak drzwi od stodoły Oo
  • avatar
   wdowa94
   2
   Jest w tym szajsie chociaż model symulacyjny (jak w WT)?
   Widzę, że wszyscy nadal strzelają pociskami smugowo-podpalającymi, a samoloty manewrują jakby były zawieszone w żelu balistycznym a nie w powietrzu...
   • avatar
    RafiXll
    1
    Newsa chyba nie trzeba komentować... Fizyka w world of warplanes jest rodem z pegazusa ( jej brak ) z resztą ił 2 sturmovik bije to na głowę. A na przykład war thunder na symulacji nawet do sturmovika się zbliża.