Gry na konsole

World of Warships: Legends już dostępne

przeczytasz w 1 min.

World of Warships: Legends, w ramach wczesnego dostępu, trafia na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Gra jest dostępna do pobrania za darmo.

Zgodnie ze składanymi jakiś czas temu obietnicami, od dziś można rozpoczynać zabawę przy World of Warships: Legends.

Gra jest już dostępna we wczesnym dostępie na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Daje on dostęp do ponad 50 okrętów odtworzonych z dbałością o detale historyczne. Można znaleźć tu niszczyciele, krążowniki oraz pancerniki i przemierzać nimi ponad 15 map. Warto przy tym wspomnieć, że twórcy postarali się o ponad 20 legendarnych dowódców.

„Cieszymy się, że możemy przedstawić World of Warships: Legends weteranom i nowym graczom na konsolach. To drugi tytuł nasz tytuł na konsolach i jego jakość jest potwierdzeniem talentu i pasji twórców. Mamy nadzieję, że gracze wyruszą z nami w tę podróż!” - Kirill Peskov, dyrektor ds. rozwoju w Wargaming St. Petersburg

Wedle deklaracji, mamy tutaj do czynienia z czymś więcej niż prostą konwersją gry znanej z PC. World of Warships: Legends przygotowano od podstaw na obecną generację konsol. Bitwy mają być szybsze i bardziej dynamiczne, przerobiono interfejs oraz sterowanie. Gracze mogą oczekiwać regularnych aktualizacji wprowadzających nie tylko dodatkową zawartość, ale również skupiających się na aspektach technicznych. Wsparcie dla pełnego 4K na PlayStation 4 Pro oraz Xbox One X zostanie wprowadzone już tego lata.


Zainteresowani znajdą World of Warships: Legends sklepach PlayStation i Microsoft. Gra jest dostępna do pobrania za darmo.

Źródło: World of Warships: Legends

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    zodjak
    0
    Za wszystkie gry od WG juz podziekuje. WOT sprawił że wiecej ich produkcji nie tkne.