Gry komputerowe

World of Warships otrzyma rosyjską flotę

z dnia
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
10 komentarzy Dyskutuj z nami

Wśród okrętów znajdują się takie legendy jak Izyaslav, Gnevny czy Taszkient.

WoWS Rosja

W ubiegłym tygodniu wreszcie doczekaliśmy się premiery pełnej wersji gry World of Warships. Dla studia Wargaming wcale nie oznacza to jednak końca prac. Właśnie otrzymaliśmy informację, że dopracowywane jest obecnie rosyjskie drzewko technologiczne, które w akcji wypróbujemy już w przyszłym miesiącu.

Wśród rosyjskich okrętów, które w październiku zawitają w World of Warships, znajdą się takie legendarne jednostki jak Izyaslav, Gnevny czy Taszkient, znany również jako „błękitny krążownik”. Rosyjskie niszczyciele charakteryzować będą się przede wszystkim potężnymi i niezwykle celnymi działami o dużym zasięgu. 

„Nie możemy się doczekać kiedy udostępnimy rosyjskie niszczyciele. Pracujemy ciężko nad dodawaniem do gry nowych i ciekawych elementów, tak aby gracze mogli próbować zróżnicowanych strategii w bitwach. To jest nasz priorytet” – powiedział Daniil Volkov, dyrektor ds. rozwoju w World of Warships.

Rosyjskie drzewko technologiczne pojawi się w World of Warships już 19 października. Wraz z nim zadebiutuje kilka niemieckich krążowników. Wspólnie dołączą one do amerykańskich i japońskich okrętów dostępnych w grze już teraz.

Źródło: Wargaming

Komentarze

10
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Ciekawe, kiedy dadzą brytyjskie i francuskie drzewka. Wtedy mogliby też dodać jako "special ships" polskie niszczyciele i nasze dwa krążowniki.
 • avatar
  w newsie chyba brakuje info o tym że w tym samym patchu maja pojawić się niemieckie cruisery?

  http://worldofwarships.asia/en/news/announcements/soviet-tech-tree-readies-for-world-of-warships/
 • avatar
  Pewnie cała linia rosyjska będzie znowu OP, wzorem z WOT...

  Hm..., jakie dwa polskie krążowniki ? Jedynym krajowym krążownikiem był ORP Bałtyk, zresztą w chwili zakupu przez Polskę nosił już miano hulku szkolnego.
  Pewnie miałeś na myśli Conrada oraz Dragona, które były tylko czasowo przekazane naszej Marynarce.