Gry

World War Z z nowym zwiastunem

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
6 komentarzy Dyskutuj z nami

W przeciwieństwie do wielu innych gier z nieumarłymi w rolach głównych, produkcja powstająca pod skrzydłami Saber Interactive nie zaoferuje klimatów survival horroru.

Gier o zombie nigdy dość. W myśl tej pojawiającej się już od kilku lat zasady oczekiwana jest premiera World War Z. A skoro zbliża się coraz większymi krokami, twórcy zdecydowali się o tym przypomnieć.

W przeciwieństwie do wielu innych gier z nieumarłymi w rolach głównych, produkcja powstająca pod skrzydłami Saber Interactive nie zaoferuje klimatów survival horroru. To kooperacyjna strzelanka bazująca na filmie o tym samym tytule.

Gracze będą obserwować zmagania z perspektywy pierwszej osoby, jednocześnie powinni nastawiać się na wspomnianą kooperację (chociaż to nie jedyny tryb rozgrywki). Hordy zombie trzeba będzie wyeliminować na mapach w trzech lokacjach (Jerozolima, Moskwa i Nowy Jork), twórcy zapewniają o możliwości korzystania z pokaźnego arsenału, a także rozwijania postaci.

Poniżej możecie zobaczyć najnowszy zwiastun gry. Premiera planowana jest na 16 kwietnia. Platformy docelowe World War Z to PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.


Źródło: WWZ Game

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  SoulRak3r
  Bardzo jestem ciekawy tej gry. Cena też zachęca do kupna - i sama polityka cenowa i jak wydawcy postąpili - szacun. Wciąż jednak boje się że gry robione na podstawie filmów to jakaś klątwa i wyjdzie gniot :(
  1
 • avatar
  pawluto
  Film całkiem dobry ale gra to już inna bajka.
 • avatar
  Warmonger
  Strzelanka z dziesiątkami przeciwników? Nareszcie! Biorę to :)
 • avatar
  dr Cox
  Left for dead do kwadratu?
 • avatar
  Anonim20
  Skończy tak samo the walking dead ;)
  Aż dziw bierze ,że ktoś na to czeka naiwnych frajerków nie brakuje.