Gry na konsole

Tak wygląda WWE 2K18 [AKT. - będzie na PC]

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
5 komentarzy Dyskutuj z nami

Za miesiąc na rynku zadebiutuje WWE 2K18. Nowy zwiastun z fragmentami rozgrywki pozwala liczyć na kawał dobrej bijatyki.

Aktualizacja [26.09.2017]: Dobra wiadomość dla tych, którzy chcieliby wziąć udział w wypełnionym przemocą wirtualnym widowisku, ale nie mają konsoli. Firma 2K Games oficjalnie zapowiedziała, że gra WWE 2K18 trafi nie tylko na PS4 i Xbox One, ale też na pecety. Co więcej, po raz pierwszy komputerowa wersja ukaże się tego samego dnia, co konsolowa, czyli 17 października. 

News [19.09.2017]: Miłośnicy mordobicia, to coś dla was. W sieci ukazał się pierwszy zwiastun z fragmentami rozgrywki WWE 2K18, czyli najnowszej oficjalnej gry tej wrestlingowej federacji od 2K Games.

Gry z serii WWE 2K nigdy nie były oceniane szalenie wysoko i nic nie każe wierzyć, że tym razem będzie inaczej. Zawsze jednak potrafiły dać sporo czystej zabawy i – raz jeszcze – nowy zapis rozgrywki pozwala liczyć na to, że tak samo będzie w części z osiemnastką w tytule. 

WWE 2K18 ma być pod wieloma względami najładniejszą odsłoną serii. Twórcy chwalą się między innymi ulepszonym systemem oświetlenia i bardziej widowiskowymi efektami, ale też poprawioną fizyką, dzięki której bijatyka zyska na realizmie (o ile można o nim mówić w tym przypadku). 

„Osiemnastka” będzie też największą grą z serii. Łącznie do dyspozycji graczy oddane zostaną aż 172 różne gwiazdy WWE – zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Wśród nich nie zabraknie oczywiście najbardziej znanych zawodników i zawodniczek.

O tym, czy rzeczywiście WWE 2K18 okaże się tak dobre, posiadacze PlayStation 4 i Xbox One przekonają się za miesiąc, 17 października. Na razie trzeba się zadowolić opisywanym materiałem – oto on:

Źródło: IGN

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Tomasz Słowik
  4
  Ten silnik pamięta jeszcze czasy PS2... Do tego fatalna obsługa sieci i matchmaking. Zapewne wersja na PC pojawi się za kilka miesięcy kopiując błędy z konsol i dodając trochę nowych. Jak co roku ;)
 • avatar
  q3aki
  3
  omg, grafika powala...
 • avatar
  kitamo
  3
  dramat
 • avatar
  nilhus
  0
  Jakby mało tych idiotów było na realu że jeszcze o nich grę trzeba robić.
 • avatar
  POSTMAN
  0
  Kurde UFC mogliby na PC zrobić gram w to namiętnie na smartfonie.