Serwery plików NAS

Wymień stary NAS na nowy QNAP - zapłacisz o 15 proc. mniej

przeczytasz w 1 min.

Jeżeli chcesz skorzystać z promocji, powinieneś /powinnaś w miarę szybko zdecydować się na wymianę swojego serwera NAS. Akcja trwa tylko do końca sierpnia.

Zdecyduj się do końca sierpnia na wymianę starego NAS-a na nowy, a będziesz mógł otrzymać 15 proc. rabatu. Wystarczy zdecydować się na model firmy QNAP, bo to ona właśnie jest organizatorem tej akcji promocyjnej.

Zasady są proste: wystarczy skorzystać z formularza zgłoszeniowego, gdzie należy podać swoje dane oraz numer seryjny aktualnie posiadanego NAS-a (i nie musi to być urządzenie marki QNAP). Trzeba również zaznaczyć, jaki nowy serwer zamierza się kupić i właśnie na niego otrzyma się 15-procentową zniżkę.

Czy jest jakiś haczyk? Owszem, (nieduży, bo nieduży, ale jednak) jest – urządzenie, które zamierza się kupić, musi być na liście, a dodatkowo musi mieć co najmniej tyle zatok na dyski, co aktualnie posiadany model. Serwer 4-zatokowy można więc na przykład wymienić na inny z 4 czy 6 zatokami, ale 2 już nie.

Dodajmy jeszcze, że starego serwera nie trzeba oddawać.

QNAP serwery

Jak komentuje Grzegorz Bielawski z QNAP Polska, „kategoria urządzeń NAS ewoluuje w niesamowitym tempie – w najnowszych modelach pojawiają się dziesiątki zaawansowanych funkcji, aplikacji i narzędzi, które w znaczący sposób zwiększają zakres zastosowań serwerów NAS. 

W przypadku urządzeń QNAP NAS mowa tu choćby o zaawansowanych narzędziach z dziedziny wirtualizacji, backupie migawkowym, rozwiązaniach z dzieciny monitoringu wizyjnego czy zaawansowanych funkcjach multimedialnych. 

Chcemy, by użytkownicy mogli łatwiej po nie sięgnąć – stąd właśnie pomysł na nową promocję, w ramach której użytkownicy starszych urządzeń NAS mogą skorzystać z rabatu 15% na nowego NAS-a QNAP. Co ważne, naszą ofertę kierujemy nie tylko do użytkowników urządzeń marki QNAP”.

Źródło: QNAP

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  PeterMac
  0
  Ciekawa oferta, choć ostatnio w morele byla jeszcze lepsza oferta promocja na zaukp TS-231P w cenie o 100zl mniej.
  • avatar
   PITUCH1
   0
   Kupiłem niedawno, masakra jakaś , po aktualizacji nie wstał, ręczny restart , potem mielił ze 30 min, dopiero dało się coś zrobić.
   Głośny jak samolot na lotnisku !!!
   Z racji , że chciałem mieć 2in1 wiec TAS-268 z androidem, o TV internetowej mogę pomarzyć, nie daje rady ! porażka jakaś :(