Wyniki konkursu: Kalendarz adwentowy 2012 - 24 grudnia

Redakcja | Redaktor serwisu benchmark.pl
23 komentarze Dyskutuj z nami

Sprawdź kto zdobył nagrodę

Konkurs Adventowy

Konkurs zorganizowany wraz z firmą HTC w którym można było wygrać smartfon HTC WP 8X został zakończony. Zwycięzcą konkursu został:

Zwycięzca Nick w serwisie  Nagroda
Marcin Białowąs M2000 smartfon HTC WP 8X

Serdecznie gratulujemy, skontaktujemy się ze zwycięzcą drogą mailową!

Źródło: informacja własna

Komentarze

23
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Furai
  12
  Teraz benchmark zrobi nam wszystkim spóźniony prezent i opublikuje odpowiedzi zwycięzców :) Nie ukrywam, że zazdroszczę ostatniej nagrody.
 • avatar
  Konto usunięte
  11
  Wchodzę na skrzynkę patrzę co to i szok nareszcie udało się po tylu upadkach ;) Dzięki wam.Jak na ironie akurat zbieram kasę na telefon.W ogóle ciekawa historia bo grałem ten "Kalendarz adwentowy" zacząłem od przenośnych głośników Creative po przez: router,monitor z grą,i mobo ASUS oraz parę dni po płytce Corsair Carbide 400R.Niestety nie wygrałem i poddałem się nie wypełniałem choć nagrody były ciekawe pojawiły się 2 gry ale nie chciało mi się wypełniać "bo i tak nie wygram" pewnie, niektórzy to powiedzenie znają ;).I tak wypełniałem sobie ostatnio konkursy "ZOTAC GeForce GTX650Ti 2GB" oraz "SONY Xperia Tablet S" dla rozrywki z nudów.Przecież konkursy są dla nas wszystkich nie zależnie od tego co robimy i czym się zajmujemy, tylko grać ;) i tak patrzę czy są jeszcze jakieś konkursy widzę ostatni z serii "adwentowy..." patrzę telefon! jak już wspomniałem zbieram a dokładniej na SGSII więc myślę zagram patrzę opisz funkcję... .Odwiedziłem kilka konkretnych stron z opisem telefonu, poczytałem i zdecydowałem się "dźwięk" moje zamiłowanie i stworzyłem klucz odpowiedzi związany z tym konkursem i moim osobistym zamiłowaniem/doświadczeniem audio.Forum ? Dużo zawdzięczam osobom,które mi pomogły oczywiście uczęszczam tam nie mam super wiele postów bo dopiero 70.Co do klucza chętnie podzielę się swoim hasłem z innymi użytkownikami tego wspaniałego portalu, ponieważ sam należę do tej części co przegrywając jest bardzo ciekawa zwycięskiej odpowiedzi :D jak ktoś chce niech pisze PM przez forum.
 • avatar
  koscoff
  3
  No to konkurs się zakończył więc licze wreszcie na wysyłkę nagród :)
 • avatar
  theBeoWulfIV
  3
  Gratulacje dla Marcina, mojego kumpla z ławki. Tyle płaczu od niego się nasłuchałem, tyle łez... :D Sam mnie namawiał, ale słabo się angażowałem, dziś widzę że mu się udało, zmotywował mnie że każdy może wygrać, ZAWSZE jest szansa że uda nam się wygrać. Pozdro Marcin :D
 • avatar
  HardCorak
  0
  Gratuluję
 • avatar
  klakier2121
  0
  nie zmienia to faktu, że zwycięzca musi zapłacić podatek, bodajże 220zł
 • avatar
  klakier2121
  0
  220 zł za telefon dałeś :D
 • avatar
  Ephrael
  0
  Mam pytanie, dlaczego Benchmark.pl nie podaje odpowiedzi na otwarte pytania? Czy to jest jakaś tajna informacja, czy coś?
 • avatar
  BARTOL48
  -1
  Niestety sie nie udało.. ;/ Miłego korzystania :)
 • avatar
  inprogs
  -2
  Ponieważ sponsorzy nagród później te odpowiedzi w jakiś sposób wykorzystują do własnych celów. Myślisz że te pytania są dla jaj? Firmy szukają nowych pomysłów na reklame a za pomysły się płaci.
 • avatar
  kamil330i
  -3
  Tak szczerze to nigdy nie widziałem niektórych nick-ów żeby udzielali się na stronie Benchmark ?
  Widocznie mają tylko konta dla konkursów.
 • avatar
  Konto usunięte
  -3
  znowu kupa ,ale to już ostatnia :P
 • avatar
  SowaSS
  -4
  Gratulacje dla zwycięzcy. Mam nadzieje, że zasłużona nagroda ;]