Gry

Wypełniony akcją zwiastun premierowy Battlefield V

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
4 komentarze Dyskutuj z nami

Battlefield V zadebiutuje 20 listopada trafiając na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Zwiastun premierowy zawiera kilka widowiskowych ujęć.

Chociaż nie wszystko poszło po myśli DICE oraz EA i premiera Battlefield V została swojego czasu opóźniona, obecnie nic nie wskazuje na powtórkę takiego scenariusza. Systematycznie pojawiają się informacje i materiały sugerujące, iż tym razem gra zadebiutuje zgodnie z planami.

A przypomnijmy, iż te mówią o 20 listopada. Właśnie tę datę zobaczyć możemy na opublikowanym dziś zwiastunie premierowym gry. Jak łatwo się domyślić, zawiera on kilka widowiskowych ujęć mając jak najskuteczniej zaprosić graczy do zabawy.

„Battlefield V to II wojna światowa, jakiej jeszcze w grach nie doświadczyliście. Mieszanka nowych i klasycznych trybów wieloosobowych zapewni pełnię wrażeń 64 graczom, walczącym na mapach przedstawiających nieznane do tej pory miejsca. Poprowadź swoją drużynę do zwycięstwa dzięki zmodernizowanej mechanice poruszania się i korzystania z broni, personalizuj swoich żołnierzy i sprzęt na ekranie kompanii. Jednoosobowy tryb opowieści wojennych prezentuje wszystkie fronty wojny z perspektywy osób zaangażowanych w konflikt. Tryb Teatrów Wojny pozwoli graczom na kontynuowanie przygody jeszcze długo po premierze.”

Battlefield V zwiastun premierowy


Przypomnijmy, iż Battlefield V trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Już teraz grę mogą sprawdzać abonenci usług Origin Access Premier, a także Origin Access i EA Access.

Źródło: Battlefield

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  bankaigoku
  „Battlefield V to II wojna światowa, jakiej jeszcze w grach nie doświadczyliście. "
  Rzeczywiście, jeszcze tak wyimaginowanej wersji tego konfliktu świat nie widział.

  Gdyby nie prowadzili swojej kampanii opartej o to, a podkreślili, że gra mało ma wspólnego z historią, to wszystko byłoby w porządku. Mam nadzieję, że odbije im to się z czkawką.
  6
 • avatar
  Konto usunięte
  A gdzie ta pani z protezą? ;) Jakoś mało kolorowych w tym zwiastunie... no coś podejrzane to wszystko jest...
 • avatar
  piccardo
  Ale ten M$ kapuchy płaci co zwiastun to xbox lol a rendery z PC xD