Wideorejestratory

Xblitz S8 - niedrogi wideorejestrator Full HD/60fps

przeczytasz w 1 min.

Xblitz S8 to wideorejestrator z nieco niższej półki cenowej, ale gdy spojrzy się na jego specyfikację, to może być aż trudno w to uwierzyć. Nagrywa wideo w wysokiej jakości o każdej porze dnia i nocy i w każdych okolicznościach.

Xblitz S8 – wideorejestrator Full HD/60fps

Choć kosztuje jedynie 350 złotych, Xblitz S8 nagrywa wideo w rozdzielczości Full HD przy płynności 60 klatek na sekundę – rozmycia znane z gorszych wideorejestratorów nie występują więc w tym modelu. Co ważne – na tym nie kończą się cechy, dla których warto się zainteresować tym urządzonkiem. W specyfikacji można znaleźć dużo więcej godnych uwagi parametrów.

Bezpiecznie o każdej porze i w każdych warunkach

Jednym z nich jest na przykład szeroki kąt widzenia – 140 stopni to dość, by w kadrze znalazły się wszystkie szczegóły, mogące odgrywać istotną rolę w udowadnianiu swojej niewinności przed policją. Z kolei sensor Sony Starvis dba nie tylko o szczegółowość, ale też wysoką jasność i ostrość w trybie nocnym, dzięki czemu możesz czuć się bezpiecznie niezależnie od tego, o jakiej porze prowadzisz samochód.

Xblitz S8

Zresztą bezpiecznie możesz się czuć nawet wtedy, gdy akurat nie prowadzisz – to zasługa trybu parkingowego. Dzięki niemu urządzenie automatycznie aktywuje rejestrowanie wideo, gdy dojdzie do jakiegoś zdarzenia podczas postoju. Odpowiada za to czujnik przeciążeń – ten sam, który zabezpiecza nagrania przed nadpisaniem w przypadku wykrycia kolizji czy też nagłego hamowania.

Źródło: Xblitz

Czytaj dalej o wideorejestratorach: 

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!