• benchmark.pl
 • Gry
 • Darmowa gra dla właścicieli wadliwych egzemplarzy Xbox One
Gry

Darmowa gra dla właścicieli wadliwych egzemplarzy Xbox One

przeczytasz w 1 min.

Niektóre egzemplarze wyposażone zostały w niesprawny napęd Blu-ray.

Xbox One darmowa gra

Konsole nowej generacji zameldowały się już w sklepach. Zarówno PlayStation 4, jak i Xbox One zbierają pozytywne recenzje, ale w obydwu przypadkach nie obyło się bez pewnych problemów. Naturalnie producenci starają się szybko reagować i wydaje się, że nieco lepiej wygląda to w przypadku Microsoftu.

Jeśli chodzi o platformę Sony to mieliśmy do czynienia z błędem Blue Light Of Death, przez którego to około 1% konsol nadaje się tylko do wymiany. Producent zobowiązał się dostarczyć sprawne urządzenia tak szybko, jak tylko będzie to możliwe, ale na tym sprawa się kończy.

W przypadku Xbox One pojawił się inny problem. Niektóre egzemplarze wyposażone zostały w niesprawny napęd Blu-ray i naturalnie również w tym przypadku producent zobowiązał się błyskawicznie wymienić wadliwe konsole na nowe. Dodatkowo jednak, w ramach rekompensaty każdy z pokrzywdzonych graczy otrzyma darmową grę.

Co ważne, Microsoft postanowił dać dodatkowo pewien wybór i dlatego też w oczekiwaniu na nowy egzemplarz konsoli gracz zdecydować może się na jedną z 4 gier. A decyzja wcale nie musi być łatwa, ponieważ można wybierać pomiędzy Dead Rising 3, Forza Motorsport 5, Ryse: Son of Rome oraz Zoo Tycoon.

Naturalnie tak jak w przypadku PlayStation 4, wadliwych egzemplarzy Xbox One nie ma wiele, dlatego też szczególnie dużo gier rozdanych nie będzie. Nie zmienia to jednak faktu, że taka decyzja może podobać się graczom.

Źródło: softpedia, eurogamer.net

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  4
  Jedyna darmowa rzecz w X One to inwigilacja.
  • avatar
   cocaine01
   -1
   Tonący brzytwy się chwyta ;)

   No offence ;)
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    no myślałem, że jakieś plants vs. zombies a tutaj same tytuły AAA.... oprócz zoo tycoon oczywiście :D