Technologie i Firma

Wymieniając drukarkę w firmie, warto rozważyć modele z przedłużoną gwarancją

przeczytasz w 1 min.

Potrzebujesz nowej drukarki w firmie? Warto zainteresować się sprzętem firmy Xerox z przedłużoną, czteroletnią gwarancją.

Xerox

Koniec roku to dla wielu czas na zmiany i podładowanie akumulatorów przed startem nowego roku. Choć pora świąteczna sprawia, że częstotliwość drukowania w firmach wyraźnie spada, jest to często dobry moment, by przygotować się do zwiększonej intensywności pracy wraz z początkiem stycznia. Wielu potencjalnych użytkowników zainteresować mogą produkty firmy Xerox oraz ich przedłużona, czteroletnia gwarancja.

Jednym z wielu odwiecznych problemów małych i średnich przedsiębiorstw są niespodziewane koszty, które łączą się z używaniem drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Dlatego właśnie warto zainteresować się odpowiednim zabezpieczeniem sprzętu. Dobrym rozwiązaniem w tej kwestii może być wybór urządzeń firmy Xerox, oferowanych obecnie z przedłużoną, aż czteroletnią gwarancją.

Xerox Phaser

Promocyjna oferta przedłużonej gwarancji obejmuje modele drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych formatu A4 Phaser 3320 i Phaser 6600, które doskonale odnajdą się w małych i średnich przedsiębiorstwach oraz WorkCentre 6605 i WorkCentre 3325 – dedykowanych większych firmom.

Drukarka Phaser 3320 to szybkie, monochromatyczne urządzenie obsługujące łączność Wi-Fi i oferujące bardzo wydajny druk dwustronny. Phaser 6600 zaś to laserowa drukarka, która wyróżnia się rozdzielczością wydruku 600 x 600 x 4 dpi (1200 x 1200 w trybie ulepszonej jakości obrazu) oraz szybkością drukowania, sięgającą do 35 stron na minutę.

Xerox WorkCentre

W większych firmach sprawdzi się urządzenie wielofunkcyjne WorkCentre 3325, łączące w sobie cechy monochromatycznej drukarki, kopiarki, skanera oraz faksu, które pozwala oszczędzać energię oraz zredukować koszty eksploatacji. Do kolorowych wydruków z kolei, nadaje się urządzenie wielofunkcyjne WorkCentre 6605, wyposażone w interfejs z kolorowym ekranem dotykowym.

Chcąc skorzystać z przedłużonej gwarancji Xerox należy do końca bieżącego roku nabyć sprzęt oznaczony naklejką „4 lata gwarancji”, a następnie:

 • w ciągu 30 dni od daty zakupu zarejestrować go na stronie oferty promocyjnej xerox
 • przesłać kopię dowodu zakupu na adres: [email protected]
 • dokonać przeglądu gwarancyjnego po upływie 24 miesięcy u jednego z Autoryzowanych Partnerów Serwisowych Xerox, w cenie 1 zł.

Źródło: Linkleaders

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  mszark
  1
  A w takiej drukarce co się niby ma popsuć? Za wszystko co się zurzyje i tak zapłacimy.
  • avatar
   Konto usunięte
   -1
   reklama...
   co Ci po gwarancji skoro drukarka jak się rozsypie to i tak wyleci z obiegu na jakiś czas i jej nie będzie i tak - będzie serwisowana ? Kupujesz sprzęt by działał czy żeby latać z nim na gwarancje ?

   Beszczelność - Aby edytować komentarz wyłącz adblocka..

   parodia...
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    A ja tam kupiłem do firmy drukarkę Lexmarka z 5 letnią gwarancją i w razie czego to serwis firmowy ma się martwić jak ją przywrócić do działania w ciągu 24h. ;-) A za 5 lat jak się rozsypie to się kupi następną.
    • avatar
     seba1983
     0
     24 godziny ale robocze i pewnie nie naprawa a reakcja.
     Door to door odbiera kurier a nie naprawa na miejscu