Mobile

Xiaomi zapowiada wizytę na MWC 2019 - nowa wersja Xiaomi Mi Mix 3?

przeczytasz w 1 min.

Być może na imprezie w Barcelonie pokazana zostanie nowa wersja Xiaomi Mi Mix 3 wyposażona w procesor Qualcomm Snapdragon 855 i wspierająca sieć 5G.

Targi CES 2019 przeszły już do historii, ale nie będziemy długo czekać na kolejną dużą branżową imprezę. Pod koniec lutego w Barcelonie odbędą się targi MWC 2019, na których pojawi się między innymi Xiaomi.

Chiński producent nie tylko wystawi swoje produkty na przygotowanych stoiskach, ale zorganizuje też konferencję prasową. Zaplanowano ją na 24 lutego, a więc na dzień przed oficjalnym startem imprezy. Nie ma w tym nic dziwnego, to dość powszechna praktyka producentów. Bardziej zastanawiające jest to, czego możemy się spodziewać.

Pierwszy typ to nowa wersja Xiaomi Mi Mix 3 wyposażona w procesor Qualcomm Snapdragon 855 i wspierająca sieć 5G. O jej istnieniu wiemy już od pewnego czasu, ale na globalną premierę wciąż czekamy.

Trudno wskazać inne nowe urządzenia mobilne, jakie moglibyśmy zobaczyć na konferencji Xiaomi. Bardzo prawdopodobne jest za to, że producent będzie chwalił się nową technologią dotyczącą czytników linii papilarnych zintegrowanych z wyświetlaczami. Ze wstępnych doniesień wynika, iż udało się nie tylko poprawić czułość tego elementu, ale też zwiększyć obszar, na którym będzie działać.


Źródło: pocket-lint, Mi, Xiaomishka

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    PITUCH3
    1
    i bateryjka 2600mAh ?:P