Gry PlayStation 4

Yakuza 0 zmierza do Europy

przeczytasz w 1 min.

Anglojęzyczna wersja najnowszej Yakuzy trafi jednak do sprzedaży. Niestety trochę na nią poczekamy.

Yakuza 0

GTA po japońsku ma w Polsce swoich fanów. Jeśli się do nich zaliczacie, to z pewnością zainteresuje was wiadomość, że najnowsza odsłona tej serii – Yakuza 0 – pojawi się również w Europie. 

Yakuza 0 zadebiutowała w 2015 roku na azjatyckim rynku i wszystko wskazywało na to, że tam już pozostanie. Firma SEGA poinformowała jednak, że jeśli tak myśleliście, to byliście w błędzie. Trwają prace nad anglojęzyczną wersją gry. Trochę na nią poczekamy – bo aż do przyszłego roku – ale prawdopodobnie tytuł ten jest warty czekania. Posiadacze konsol PlayStation 4 będą mogli kupić nową Yakuzę zarówno w wersji cyfrowej, jak i fizycznej. 

Yakuza 0 screen

Głównym bohaterem gry Yakuza 0 jest Kazuma Kiryu. Gracze będą mieli okazje poznać początki jego historii oraz szczegóły na temat jego wstąpienia w szeregi Yakuzy. Osadzona w latach 80. ubiegłego wieku fabuła odgrywa bardzo ważną rolę w tej napakowanej akcję produkcji. Po raz pierwszy otrzymujemy również możliwość sterowania jedną z najbardziej ekscentrycznych postaci organizacji, a jest nią Goro Majima. Należy też nastawić się na zaawansowaną mechanikę pojedynków.

Pozostaje zatem uzbroić się w cierpliwość. Warto też sprawdzić zwiastun – oto on:

Źródło: SEGA, Cenega

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Kojot321
    -8
    Pierwsze o czym pomyślałem po przeczytaniu tytułu newsa: "Jeszcze tego tu brakowało, jakby kebaby to było za mało" :D