• benchmark.pl
 • Gry
 • EA przedstawiło zawartość Przepustki Sezonowej Star Wars Battlefront
Gry

EA przedstawiło zawartość Przepustki Sezonowej Star Wars Battlefront

przeczytasz w 1 min.

Czy warto będzie po nią sięgnąć? Dodatkowa zawartość do Star Wars Battlefront wygląda całkiem obiecująco.

Star Wars Battlefront

Tego, że po Star Wars: Battlefront sięgnie spora liczba graczy można być pewnym. Zapewne pojawią się też ci, którzy zdecydują się na sprawdzenie dodatkowej zawartości, a skoro o niej mowa to nie zabraknie Przepustki Sezonowej. O jej istnieniu mówiło się już jakiś czas temu, ale dopiero teraz ujawniono dokładniejsze informacje.

EA zaplanowało 4 dodatki. Przepustka Sezonowa to ich zestaw, którego zakup ma być bardziej opłacalny niż sięganie po każde z rozszerzeń oddzielnie. Mimo tego cena będzie jednak spora, ponieważ oscylować ma w granicach 50 dolarów. Prócz korzyści finansowej magnesem na graczy ma być to, że Przepustka Sezonowa zapewni wcześniejszy dostęp do każdego z dodatków (o dwa tygodnie).

Zawartość Przepustki Sezonowej Star Wars Battlefront:

 • 20 elementów wyposażenia (m.in. bronie, pojazdy i Gwiezdne Karty)
 • 4 dodatkowe postacie
 • 4 dodatkowe tryby gry
 • 16 kolejnych map do trybu multiplayer z nowymi lokacjami

Daty premier poszczególnych pakietów poznawać mamy w późniejszym czasie, pierwszy zostanie udostępniony na początku przyszłego roku.

Debiut samej gry zaplanowany jest natomiast na 19 listopada. Platformy docelowe to PC oraz konsole PlayStation 4Xbox One.

Źródło: starwars.ea

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Varso
  20
  Zgadnijmy - Back to Karkand - Empire Edition :D
  • avatar
   silvver
   15
   Pograłem z 2h jak była otwarta beta i jakoś mnie nie kręci. Grafika ładna, strzelanie nawet, SW nice, ale zupełnie nie mam ochoty tego kupować. Może jakby była świetna kampania - ale tak to nie.
   • avatar
    Konto usunięte
    12
    350-400zł za pełną grę to troszkę za dużo, szczególnie za lekkiego kastrata w porównaniu do poprzednich battlefrontów jak i nawet battlefieldów.
    • avatar
     Konto usunięte
     1
     Niech ta EA się wypcha tym czymś... Wyjdzie pewnie ponad 350-400zl za pełnoprawną grę... aha bez singleplayera więc jednak kastrata.

     170zł w premierze za podstawkę i pewnie tyle samo za wersje premium... i co dostaniemy 30 map? i tony crapu którego nikt nie będzie nawet oglądał??? To jest przykład jak zniszczyć dobrze zapowiadające się produkty. Co trzeba zmieniać w Batltefieldzie 3 czy nawet 4 że musi to kosztować 400zł za sztukę??? (no z wyjątkiem błędów:P) skiny, dźwięki i bronie ot tyle.

     Czasy UT czy Quake w których mieliśmy dostępnych setki darmowych map minęły bezpowrotnie..
     • avatar
      Konto usunięte
      1
      Raz wydalem 300 zl na gre od EA, byl to BF 3 a pozniej usluga Premium....gra 130 a premum 170 ....co prawda dalo mi to mase zabawy, ale juz wiecej tego nie zrobie :) Z BF4 juz zrobilem tak, ze kupilem edycje premium za ok 110 zl :) I to juz byla cena git :)
      • avatar
       irondick
       -2
       Takie dodatki to dojenie z ludzi $. Dobrze chociaż, że nie postępują jak mikromiętki który "dodatki" oferuje na siłę i jeszcze psuje ludziom komputery... i nerwy.
       • avatar
        Po1nter
        0
        Chyba przespałem ten okres kiedy gry z 120 poszybowały do 170zł. Bardzo bym chciał kupić ale mój portfel mówi do mnie "rozpędź się i walnij w ścianę".